Antieke Steinway & Sons vleugel uit 1906. Model O. Patent Grand New York + Hamburg. Eikenhout met ebbenhout intarsia. Miniatur Patent Grand Construction Oct. 1899. Serienummer 119561. Steinway & Sons ...
Zeldzaam 18e eeuws Hollands schrijfkabinet met origineel verguld beslag en bandintarsia. Wortelnoten. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauraties. onderkast met 6 lades waarvan de middelste van de...
Antieke Hollandse handbeschilderde kast met latere beschildering. Twee-delig. Religieuze voorstellingen + bloemranken decor. Afmeting: 186 x 120 x 46 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse wortelnoten biedermeier commode met volle zuilen. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 116 x 60 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten linnen kabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 252 x 200 x 65 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.
Wilhelmina wedstrijd biljart. Geheel in goede conditie. Afmeting: 230 x 115 cm.
Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse historisme pronkkast met intarsia en lade. Noten + geëboniseerd. Circa 1880. Afmeting: 170 x 112 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws twee-delige Frans notenhouten schrijfbureau met beschildering van figuren in landschap. Vernis Martin stijl. Met messing lijstwerk. Afmeting: 155 x 82 x 51 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten apothekers ladenblok met twintig lades. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 76 x 235 x 39 cm. In goede staat.
Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Twee Medea Italië Jugendstil-stijl stoelen. 21e Eeuw. Notenhout. Afmeting: 126 x 50 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse wortelnoten Dresden barok miniatuur commode met verguld beslag en porseleinen plaquettes. Afmeting: 27 x 33 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse massief eikenhouten barok Grafschaft Bad Bentheim kast. Deels deelbaar. Louis Quinze. Met origineel slot. Afmeting: 204 x 170 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Schwarzwalder rooktafel met ranken decor. Afmeting: 85 x 49 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse palissander met eikenhouten beeldenkast. Met snijwerk, figuren/ranken decor. Neo renaissance. Stijlmeubel 20e eeuw. Afmeting: 207 x 170 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire secretaire met vlakke pilasters. Circa 1820. Minimale fineer schade. Afmeting: 153 x 102 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegel met bronzen ornamenten. Rococo-stijl. Afmeting: 81 x 37 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten met mahonie linnenkabinet. Met intarsia en origineel bronzen beslag. Afmeting: 198 x 128 x 57 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: 144 x 65 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas, marmeren blad, vergulde bronzen versiering, Vernis Martin stijl beschildering. Circa 1870. Afmeting: 157 x 68 x 35 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrine kast met schappen en lade. Circa 1860. Afmeting: 192 x 88 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire chiffoniere met messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1830. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse spiegel met kroon. Bladgoud verguld. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 121 x B 75 cm. In goede staat.
Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten drie-deurs linnen kast met spiegel. Jugendstil. Uitneembaar. Afmeting: 195 x 176 x 64 cm. In zeer goede staat.
Duitse wortelnoten vertico met dikke volle zuilen, toogpanelen, ranken en pilasters. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 116 x 106 x 52 cm. In goede staat.
Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten buffetkast met floraal snijwerk. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 230 x 140 x 64 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen. Eenvoudig binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 158 x 53 x 90 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten één-deurs vitrine kast met schappen en lade. Afmeting: 202 x 60 x 116 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lade en snijwerk op de deuren. Circa 1920. Afmeting: 78 x 149 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barok-stijl commode met onderliggende verbonden poten en geschulpt blad. Circa 1880. Afmeting: 82 x 95 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten commode met gebogen front en origineel beslag. Stuk fineer mist bij poot. Afmeting: 103 x 105 x 51 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten Hollands empire secretaire met volle geeboniseerde zuilen en koperen kapitellen. Mooie patina. Circa 1820. Afmeting: 163 x 45 x 96 cm. In redelijke staat. behoeft reparatie.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten linnenkast. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 190 x 110 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws twee-persoons barok ledikant met polychromie en snijwerk. Afmeting: 150 x 200 x 215 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Henri Deux buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 138 x 54 x 250 cm. In goede staat.
Twee barok-stijl armleunstoelen met mooie gave stoffering. Eerste heflt 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 x 63 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
Duitse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen en lade. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 190 x 110 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.
Bruin lederen oorstoel met klauwpoten en koperen nagels. Afmeting: 120 x 60 x 75 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire-stijl bank met blauwe stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 182 x 62 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten vertico. Gründerzeit. Duitsland. Circa 1880. Met prachtig snijwerk. Afmeting: 151 x 104 x 50 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten nachtkastjes met marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 81 x 35 x 41 cm. In goede staat.
Grote moderne Jugendstil-stijl tafel met facet geslepen glazen tafelblad. Notenhout. Medea Italië. Gesigneerd. Verlengbaar. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 110 x 190 cm. / 76 x 110 x 235 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barok commode met gebogen front, klauwpoten, bronzen beslag en originele sloten. Circa 1800. Afmeting: 78 x 80 x 47 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met messing beslag + klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 105 x 55 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten halspiegel met console. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 178 x 80 x 32 cm. In goede staat.
Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 132 x B 58 cm. In goede staat.
Eikenhouten Franse-stijl wandtafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 126 x 39 cm. In goede staat.
Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Stel mahoniehouten biedermeier armleunstoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 106 x 68 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Afmeting: 80 x 91 x 52 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten barok commode met geschulpt blad, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 81 x 89 x 45 cm. In goede staat.
Antieke ovale spiegel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 78 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico. Circa 1880. Afmeting: 137 x 96 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse kersenhouten biedermeier bijzettafel. Recentelijk gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 75 x 78 x 39 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten dressoir met snijwerk. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 90 x 145 x 73 cm. In goede staat.
Lederen armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 65 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten wijntafel met verguld bronzen beslag en florale marqueterie. Afmeting: 71 x 58 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten commode. Louis Philippe. Circa 1870. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 63 x 85 x 53 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met lade, afneembaar blad en klauwpoten. Afmeting: 80 x 78 x 54 cm. In goede staat.
Eikenhouten schrijfbureau. Duitsland. Circa 1915. Met drie lades, twee deuren en origineel beslag. Afmeting: 79 x 135 x 70 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse grenenhouten kinderstoel. Afmeting: 123 x 54 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front. Biedermeier. Circa 1850. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met marqueterie en bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 44 x 31 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafel met kolompoot. Afmeting: 75 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten tafel met klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 74 x 80 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten naaitafel met opklapbaar blad en vakverdeling. Afmeting: 68 x 52 x 42 cm. In goede staat.
Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.
Franse-stijl notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 31 x 42 cm. In goede staat.
Hollands geëboniseerd theekastje met snijwerk en facet geslepen glas. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 63 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken haardscherm met ranken/putti/fratzen decor. Neo renaissance. Afmeting: 113 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten lectuurhouder met deksels, gesigneerd horix. Circa 1920. Afmeting: 64 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Italiaanse bijzettafel met figuur en natuurstenen blad. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 74 x 27 cm. In goede staat.
Lederen fauteuil. Twee-kleurig. Eikenhouten poten. Afmeting: 100 x 85 x 78 cm. In zeer goede staat.
Lederen fauteuil. Twee-kleurig. Eikenhouten poten. Afmeting: 100 x 85 x 78 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands theekastje van eikenhout, met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1920. Afmeting: 74 x 79 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.