Italiaanse wandlamp met engel en bloemvormige lampenkappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 30 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hoorn des Overvloeds met plated monturen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
16e Eeuwse staten bijbel. Gotisch. Sancti Thom AE A. Q Vinatis Summa Totius Theologiae Sumptibus Viduae Arnoldi Hierati. Lederen rug, deels beschadigd. Afmeting: 41 x 11 x 20 cm. In redelijke staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Struisvogel ei op plated Jugendstil standaard. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke kijker met meetgraad en waterpasser. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke opalineglazen staande petroleumlamp met vergulding en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.
Zeer grote antieke gietijzeren kruideniers-koffiemolen. Amerika, Enterprise MFG & Co., Philadelphia USA. Met twee grote vliegwielen. Afmeting: 62 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.
Keramieken tafelschaal met brons en faunkoppen. Historisme. 21e Eeuw. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
Duitse messing Schatz scheepsklok + barometer. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk op bel. Batterij functie. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Zeer grote kroonluchter met messing en prismenglas. Ovaalvormig. Afmeting: 70 x 40 x 95 cm. In goede staat.
Antieke majolica kachelkroon-lijst. Circa 1900. Jugendstil. Floraal decor. Lijst gebroken. Afmeting: 85 x 49 x 16 cm. In redelijke staat.
Vier delen terracotta. Schalen. Bodemvondsten. Iran, Perzië. 10 - 14 Century. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen staande petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm.In goede staat.
Antieke grammofoon met Jugendstil trechter en notenhouten kast met spiegels. Functioneel. Afmeting: 77 x 64 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke historisme neo renaissance Hoorn des overvloeds met leeuw. Circa 1880. Afmeting: 55 x 42 x 28 cm. In goede staat.
Twee grote gepolychromeerde metalen uithangborden met zeemeerminnen. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 14 cm. In goede staat.
Gouden 50 gulden muntstuk, 1979. Nederlandse Antillen. Libertate Unanimus. Met portret Juliana koningin der Nederlanden. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 3,36 gram. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.