19e Eeuwse vergulde messing reis-barometer. Holosterique Orometrique. In lederen foudraal. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met putti. Midden 19e eeuw. Eén applicatie mist. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wandkandelaar op rood keramieken schotel. Messing met compositie metaal. Historisme. Circa 1870. Afmeting: Ø 33 x 11 cm. In goede staat.
Antiek vergulde gipsen wandconsole met fratz. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 32 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Friese stoof met Turkse knoop + Fayence gedateerde tekst 'Aafke Heerenga 1869'. Oud wormbeval. Afmeting: 22 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse parelmoer bewerkte schelpen met ophanging. Holland, Scheveningen, Kurhaus + vissersvrouw in duinen. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken spiegels met latere polychromie. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen spiegel met rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonné vazen met bloesemboom decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; Meissen snijplank, camera, antiek glas, tegels, meetlint, parfumflessen. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Jugendstil. Circa 1900. (1) Messing koekjestrommel met glazen houder. (2) Vernikkelde schaal met vrouwenhoofd/waterlelie decor. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Antieke bewerkte Hollandse koperen tabaksdoos. Admiraal prins Maurits van Hollandst 1582 - 1628 + verso schrift 'groot in 't bloed der oorlogsvelden maar ook de christenvorst van zijn stad, Den groote...
Antieke wandkapstok van eikenhout met tegels. Holland. Circa 1910. Afmeting: 32 x 93 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude messing boekensteunen met kraanvogel bustes. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur portret met messing lijst. Dames portret. Gesigneerd M. Labory. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 9 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Vijf oude + antieke ovale lijsten. Messing, hout en verguld. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 11,7 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws diorama met figuren in interieur, en robbelijst. Afmeting: 13 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.