19e Eeuwse Chinese messing bloempot met landschap/coulissen decor + olifantenkoppen. Afmeting: H 25 x Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen rococo wandkandelaar. Circa 1900. Afmeting: 53 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen van composiet. Naar oud antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp van albast met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee metalen tafellampen in Chinese stijl met Foo-honden. Metaal/messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 + 45 cm. In goede staat.
Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse kaarskandelaren van albast met messing. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen kaarskandelaren met marmer. Circa 1890. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing getorste kaarskandelaren. Engeland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek + antieke tinnen lepels. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie antieke tinnen schenkkannen. Bodemmerken. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen staande petroleumlamp met vergulding + damesportret. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen lampenkap. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil petroleumlamp van zwart marmer/messing, met kristalglazen reservoir. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfdoos met parelmoer-inleg en vakverdeling. Afmeting: 13 x 23,5 x 30 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse theedoos van mahoniehout + intarsia. Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Mahonie speelkaarten cassette met daarin vier mahonie dekseldozen met speelkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...
Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen tafellamp. 'La Bouquettere'. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.
Franse briefopener van brons. Met pierrot + veer. Circa 1910. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing bewerkte plaquettes in ovale lijst met ranken. Figuren in landschap decor. Afmeting: 43 x 38 x 2 cm. In goede staat.
Antiek vergulde triptychon ikoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 x B 28 x D 1 cm. In goede staat.
Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Bestaande uit: Kom met polychromie, tekst en vrouwen figuren. Schenkkruik met oren. En een schaal met oor. Restauraties. Afmeting: 12 -16 cm....
Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Antieke historisme inktset met amor + originele glazen inkthouders. Circa 1880. Compositie metaal. Bronskleurig. Afmeting: 20 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met originele glazen reservoirs + jager en jachthond. Circa 1900. Afmeting: 23 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Twee wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal goudkleurig, kunststof met putti. Eén maal hout met polychromie engel. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse lamp met bronzen monturen en porseleinen vaas. Mogelijk Chinees. Rococo-stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Vier oude theaterkostuums. Gebruikt voor theatervoorstelling Faust. Twee heren + twee dames kostuums. Gele rijder etc. Afmeting: 110 - 140 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke toverlantaarn met diverse glazen dia's. Circa 1900. Met circa dertig projector glazen. Lantaarn deels gerestaureerd. In originele kist. Afmeting: 28 - 54 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen Hoorn des overvloeds, met draken en paardenbuste + porseleinen houder. Historisme-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen staande petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm.In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen vaas met afbeelding van vrouw en Amor. Met albast voet en vergulde bronzen armaturen. Signatuur P. Raul. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 44 cm. In goede...
Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.