Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke gietijzeren kruideniers-koffiemolen. Amerika, Enterprise MFG & Co., Philadelphia USA. Met twee grote vliegwielen. Afmeting: 62 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Antieke grammofoon met Jugendstil trechter en notenhouten kast met spiegels. Functioneel. Afmeting: 77 x 64 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke petroleumlamp met onyx, messing en glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.
Twee Italiaanse design tafellampen. Door Renzo del Ventisette, Milano. Metaal met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen plaquettes met putti gemonteerd op plaquettes welke zijn bekleed met velours. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Duitse messing Schatz scheepsklok + barometer. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk op bel. Batterij functie. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen vazen met rood-marmeren basement, met kariatiden/putti/geiten decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek kerkelijk koperwerk. Bestaande uit: twee wierookbranders, hostie houder en een wijwater houder. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houtgestoken, vergulde wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Heilig kruis van messing. Corpus Christi. Neo gotisch. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten jardiniere met boulle-inleg en verguld bronzen montuur. Afmeting: 18 x 39 x 26 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen penkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote tweedelige bronzen houder/ketel. Perzisch. Met grotse of Cyrillisch opschrift + jaartal 1855. Gebruikt voor? Afmeting: H 78 x Ø 48 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta tabakspot met clown en tekst 'geheel alleen'. Chip voet clown. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Antieke Deense telefoon met bakeliet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke opaline-glazen lampenvoet. Handbeschilderd, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Drie delen antiek tin. Bestaande uit: Nachtspiegel en twee kruiken. Afmeting: 20 - 46 cm. In goede staat.
Grote Chinese jade of nefriet sculptuur. In de vorm van een platvis. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen tafellamp op vergulde houtgestoken console. Handbeschilderd/floraal. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse tabaksdozen. 1x Messing met landschap. 1x Blik, met beschildering. Afmeting: 12 - 16,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecesaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antiek gewichtenblok met bronzen gewichten van 50 gram tot 1 kilo. Afmeting: 9 x 20 x 6,5 cm. In goede staat.
Zeer grote kapitale Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel. Circa 1880. Historisme. Landschap met paard en trompet blazende ruiter. Genummerd. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Oude Hollandse bakelieten Philips radio. Wereldontvanger. Type BX 320 A. Circa 1952 - 1953. Afmeting: 26 x 38 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tazza met figuren voorstelling en marmeren basement. Deukje bij rand. Afmeting:H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen Hindelopen? Bestaande uit: beschilderde kammenbak, borstel set en lepelrek. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse smeedijzeren sloten, waarvan één met sleutel. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Oude blikken naaidoos + sleutel. Legergroen. Circa 1930. Afmeting: 18 x 36 x 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.
Antieke messing haardset met kolenkit. Vierdelig. Afmeting: 52 - 68 cm. In goede staat.
Antieke globe op hardhouten voet. Circa 1930. S.V.H. Staatkundige globe. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
70-er Jaren Taragot blaasinstrument met certificaat in drie-delige cassette. Afmeting: 47 x 11 x 18 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws diorama met figuren in interieur, en robbelijst. Afmeting: 13 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; Meissen snijplank, camera, antiek glas, tegels, meetlint, parfumflessen. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen spiegel met rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Friese stoof met Turkse knoop + Fayence gedateerde tekst 'Aafke Heerenga 1869'. Oud wormbeval. Afmeting: 22 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing reis-barometer. Holosterique Orometrique. In lederen foudraal. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Grote munten collectie. Acht albums + diversen. Onder andere; Nederland, Duitsland, Europa + wereld. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
Gouden 300 gulden munt, 1980, Nederlandse Antillen. Goud gehalte 90%. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 5,04 gram. In goede staat.
Gouden dukaat 1972. Parvae Crescunt Concordia. 983/1000. Oplage 29205 stuks. Geslagen onder Juliana. Proof Like. Gewicht: circa 3.494 gram. Afmeting: Ø 2 cm. In goede staat.
Lot zilveren munten. Divers. 24 x 2½ gulden. 130 x 1 gulden Juliana. 12 x 1 gulden Wilhelmina. 2 x 10 gulden. 1 x 5 euro Rembrandt vijfje. 110 x zilveren dubbeltje. 1x Frans Hals munt. 1x 0,25 cent. I...
Twee 17e eeuwse Hollandse Hebreeuwse bijbels in perkament. (1) De Republijk der Hebreen of Gemeenebest der Joden. Door Wilhelmus Goeree Amsterdam 1682. (2) Derde deel of tweede vervolgh op de Republij...
Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...
Grote 18e eeuwse messing aker met ijzeren hengsel. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.
Gietijzeren wandversiering. Wild brengt jager ter graf. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 22 x 2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese messing bloempot met landschap/coulissen decor + olifantenkoppen. Afmeting: H 25 x Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen van composiet. Naar oud antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee metalen tafellampen in Chinese stijl met Foo-honden. Metaal/messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 + 45 cm. In goede staat.
Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse kaarskandelaren van albast met messing. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen kaarskandelaren met marmer. Circa 1890. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek + antieke tinnen lepels. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie antieke tinnen schenkkannen. Bodemmerken. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil petroleumlamp van zwart marmer/messing, met kristalglazen reservoir. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfdoos met parelmoer-inleg en vakverdeling. Afmeting: 13 x 23,5 x 30 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse theedoos van mahoniehout + intarsia. Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Mahonie speelkaarten cassette met daarin vier mahonie dekseldozen met speelkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...
Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing bewerkte plaquettes in ovale lijst met ranken. Figuren in landschap decor. Afmeting: 43 x 38 x 2 cm. In goede staat.
Antiek vergulde triptychon ikoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 x B 28 x D 1 cm. In goede staat.
Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Bestaande uit: Kom met polychromie, tekst en vrouwen figuren. Schenkkruik met oren. En een schaal met oor. Restauraties. Afmeting: 12 -16 cm....
Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke historisme inktset met amor + originele glazen inkthouders. Circa 1880. Compositie metaal. Bronskleurig. Afmeting: 20 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Twee wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal goudkleurig, kunststof met putti. Eén maal hout met polychromie engel. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse lamp met bronzen monturen en porseleinen vaas. Mogelijk Chinees. Rococo-stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Vier oude theaterkostuums. Gebruikt voor theatervoorstelling Faust. Twee heren + twee dames kostuums. Gele rijder etc. Afmeting: 110 - 140 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen staande petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm.In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen vaas met afbeelding van vrouw en Amor. Met albast voet en vergulde bronzen armaturen. Signatuur P. Raul. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 44 cm. In goede...
Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.