Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta tabakspot met clown en tekst 'geheel alleen'. Chip voet clown. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak, lade en hengsels. Circa 1800. Afmeting: 54 x Ø 35 cm. In goede staat.
Mahoniehouten barometer met messing. Tweede helft 20e eeuw. Western Germany. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Grote tweedelige bronzen houder/ketel. Perzisch. Met grotse of Cyrillisch opschrift + jaartal 1855. Gebruikt voor? Afmeting: H 78 x Ø 48 cm. In goede staat.
Decoratieve compositie metalen tafellamp met Rembrandt van Rijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Grote Engelse bestek/documentenkist met messing beslag. Lichte schade. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 34 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Satsuma bloempot met vergulde messing monturen. Figuren/draken decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 35 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.
Vier antieke Corpus Christi beelden. Divers. IJzer, hout. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek kerkelijk koperwerk. Bestaande uit: twee wierookbranders, hostie houder en een wijwater houder. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Historisme houtgestoken wapenschild met twee dolken. Circa 1900. Afmeting: 37 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen vazen met rood-marmeren basement, met kariatiden/putti/geiten decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Duitse messing Schatz scheepsklok + barometer. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk op bel. Batterij functie. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen plaquettes met putti gemonteerd op plaquettes welke zijn bekleed met velours. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Oude smeedijzeren wildhaak met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee zware antieke compositie metalen Franse vazen. Door L + F Moreau. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Antiek vergulde triptychon ikoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 x B 28 x D 1 cm. In goede staat.
Oude vergulde triptychon ikoon. Neogotisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 x B 46 x D 2 cm. In goede staat.