Oude Spaanse gitaar. Ritmo Cadete Spain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Set van zeven Engelse messing krukgewichten. In goede staat.
Antieke zes-lichts bronzen barok kaarsenkroonluchter. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 47 x Ø 42 cm. In goede staat.
Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse tabaksdozen. 1x Messing met landschap. 1x Blik, met beschildering. Afmeting: 12 - 16,5 cm. In goede staat.
Zware bronzen Tibetaanse klankschaal met vergulding. Draak decor. Geplaats op houten console. Afmeting: H 4 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Chinees natuurstenen vogelfiguur van jade of nefriet. Gestoken. 20e Eeuw? Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen lampenvoet met kobalt-blauw porselein. Ingekort? Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse neo renaissance messing parapluhouder. Circa 1880. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Art Noueveau smeedijzeren tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.