Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...
Zeer grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Bracket klok met kwartier-slag carillon op acht bellen. Barraud & Lunds Cornhill London. Met Westminster melodie. In goede werkende staat. Afmeting: ...
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...
Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...
Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...
Antiek verguld vrijmetselaar bronzen bureauklok in hoefijzer-vorm. Met vrijmetselaar afbeelding op de wijzerplaat van het zakhorloge-uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing historisme tafelklok met vrouwen figuren, frats, cherubijnkop. Neo renaissance. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met seconden, dag aanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Chinoiserie klokkast. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Engelse messing skeletklok met snek. Onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Jugendstil. Weekloper, halfuur-slag. Gemerkt Peerless. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede...
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Circa 1930. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren Napoleon II glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger, kwikslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Circa 1920. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
18e -eeuws Amsterdams staand Horloge.(ca. 1790) Gesigneerd door Johannes S. van Geffen, Amsteldam. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Voet en romp met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen....
Antieke Friese staartklok met blikken mechaniek + soldaat. Klok is circa 1800. Mechaniek is circa 1920 toegevoegd. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.
Grote messing hangklok (plafond of profiellijst). Circa 1910. Jugendstil. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 33 x 79 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten ballon-vormige pendule met intarsia. Circa 1920. Achtdaags Kienzle uurwerk, halfuur-slag op gong. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...
Laat 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met messing + twee vazen. Circa 1900. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidkrans en spiegels. Circa 1830. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Hermle Westminster tafelklok met kwartier-slag en maanstand. Duits/Frans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met centaur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 34 - 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Pfeilkreuz notenhouten tafelklok. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.
Grote antieke Franse vergulde messing reiswekker met lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk, met kwartier-slag op twee gongspiralen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School pendule met gepatineerd bronzen wijzerplaat. Weekloper, halfuur-slag. Pfeilkreuz. Afmeting: 26 x 43 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...
Oude zaagklok naar oud voorbeeld anno 1750. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee mechanische messing Observer scheepsklokken. 1x stil uurwerk + seconden en 1x uurwerk met slagwerk. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing wandklok met stil uurwerk. Historisme. Afmeting: 33 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse historisme messing bureauklok. Circa 1900. English Clockworks Ltd. Birmingham. Afmeting: .............. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit Kienzle regulateur. Circa 1880. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken Schwarzwalder pendule met watermolen. Met automaat, watermolen draait. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 x 47 x 25 cm. In goede staat.