Vijftien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Bestaande uit: Elf kopjes en vier schotels. Onder andere; Kang Xi, krab en baars. Bodemmerken. Enkele delen haarlijn + chip. Afmeting: 5,5 - 1...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Octagonaal. Floraal + wierookbrander decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen 17e - 18e eeuws Kang Xi porselein. (1) Zoutnap, beschadigd. (2) Kleine schotel, figuren decor, haarlijn + chip. (3) Schotel, tuin decor, haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen bokaal met vogel/floraal en goud decor. Afmeting: H 54 x Ø 28 cm. In goede staat.
Koud beschilderd bronzen varken. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse parelmoer bewerkte schelpen met ophanging. Holland, Scheveningen, Kurhaus + vissersvrouw in duinen. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 750/000, voorzien van elastische schakels met een rond detail bezet met diamanten, totaal ca 0,37 ct. Fope flex'it Eka. entirely, ca 15,6 gram. In zeer goede staat. WVP € 5060,-
Witgouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 6mm. En versierd met een witgoud en deels zilveren harthanger, 750...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvaas/goud decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figuur in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot op vergulde bronzen voet. Figuren in landschap decor. Afmeting: H 32 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druiven decor. Eén vaas haarscheur. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zestien 19e eeuwse mangaan wandtegels. Religieus decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
36 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse gebouwen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
25 Stuks 18e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 25 tegels met blauw bloempotten decor. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Fijn geknoopt. Bidjar. Floraal. Afmeting: 300 x 400 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Paars-blauw, floraal. Iets sleets. Afmeting: 314 x 422 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse historisme pronkkast met intarsia en lade. Noten + geëboniseerd. Circa 1880. Afmeting: 170 x 112 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Jugendstil. Weekloper, halfuur-slag. Gemerkt Peerless. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Gouden 300 gulden munt, 1980, Nederlandse Antillen. Goud gehalte 90%. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 5,04 gram. In goede staat.
Groot lot zilveren munten. Bestaande uit: 15x Zilveren 2½ gulden, Juliana. 8x Zilveren 10 gulden,Juliana. 10x Zilveren 10 gulden, Juliana proof. 1x Zilveren 50 gulden. 165x Zilveren guldens, Juliana. ...
Bijzondere 18e - 19e eeuwse Perzisch vergulde bronzen dekseldoos met damascene floraal decor. Met slot + sleutel. Afmeting: 9 x 18,5 x 12,5 cm. In zeer goede staat.
H. Endlich. Jan Knikker. 1889 - 1957. Dorpsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41cm. In goede staat.
Jomboir. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met glas, koper, tin etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 833/000, met 6 dessertlepels en 6 dessertvorken, model Haags lofje. Voorzien van gravure aan de achterzijde: S.B.. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:B:1936. 18 cm. Totaal ca 48...
Prachtige zilveren boullior, 925/000, ovaal gecontourneerde kan met een gekrulde greep met hout en een scharnierend deksel voorzien van houten knop. De kan kan vastgemaakt worden op het bijbehorende c...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (17x). 18e - 19e Eeuw. Allemaal haarlijn en/of beschadigd. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In matig/redelijke staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Capucijne, Amsterdams Bont, Imari. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 22 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met perzikboom/ranken decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met afbeelding van koe bij boerenkool. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 26,5 x B 39,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse tegels. Drie tegels van de Porceleijne Fles en één van Westraven. Met afbeeldingen van haan, uil, kat + herdenkingstegel 1943 Margriet prinses van Oranje Nassau. Chips bij tegel...
Rorstrand Sweden theeservies. Bestaande uit: Theekan, 7 kop + schotels, melk/suiker set, plus extra schotels. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Geheel met bloem decor. Kleur: blauw/beige. Afmeting: 288 x 190 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Blauw-rood, floraal. Sarouk. Afmeting: 274 x 387 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten nachtkast met lade en klep. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 86 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten commode met gebogen front en origineel beslag. Stuk fineer mist bij poot. Afmeting: 103 x 105 x 51 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met messing beslag + klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 105 x 55 cm. In goede staat.