Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit Kienzle regulateur. Circa 1880. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht Delft met figuren. 20e Eeuw. View of Delft, after Daniel Voskaer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x). Onder andere; Kang Xi, Queng Lung, divers. Afmeting: 16 - 27 cm. Beschadigd. In matig/redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...
Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse poppen in klederdracht. 1x Meisjes pop Carl Wernicke, porselein + gelede lichaam 120/3.0. 1x Heuback Köppelsdorf keramieken jongenspop met baby-lichaam, nr. 342.8. Afmeting: 32 - ...
Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.