Gematteerde geslepen kristallen theebus op voet met zilveren montuur, 835/000, met fraaie dop met knop. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca 1970. ø7,5x15,5cm. In goede staat
Drie delen antiek, divers. Bestaande uit; Jugendstil tegelonderzetter met vernikkelde omranding, circa 1900, breuk in. Kristalglazen theebus met 833/000 zilveren dop, circa 1880, versierd met parelran...
Zilveren gembercouvert, 833/000, versierd met graveerwerk en gecontourneerde stelen. 17 cm. totaal ca 57 gram. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: q: 1875.
Stel biedermeier zilveren vleesvorkjes, 833/000. Vleesvorkjes met gecontourneerde stelen voorzien van scherpe florale graveringen. Als nieuw. MT: J.F.Dijk, Dokkum jl: C 1862 ca. 20 gram 13 cm.
Paar fijne zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met afgesleten bewerking. Voorzien van metalen sluiting. ca 12,5 gram. 3,8x2,2cm. In redelijke staat
Zilveren schaal, 800/000, met glazen binnenbak. Ronde schaal met parelrand op ronde voet voorzien van een glazen binnenbak met geslepen rand. Beugel van schaal ontbreekt. ø15x9cm. In goede staat.
Antieke zilveren lepel met Haags lofje en inscriptie IVA. ca 48 gram. 20,5cm. MT.: A.Jansen, Middelburg, 1812-1813.
Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x). Onder andere; Kang Xi, Queng Lung, divers. Afmeting: 16 - 27 cm. Beschadigd. In matig/redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas als lampenvoet. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Franse bronzen vergulde Napoleon II kaarskandelaren met marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen. Eén kom met perzik/granaatappel decor + bodemmerk. En één kom met feniks/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.