19e Eeuwse messing haardset met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Zes-delig. Afmeting: 121 x 43 x 41 cm. In goede staat.
Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met fijn gedetailleerde beschildering. Landschap/figuren/pagode/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 16e eeuws antiquarisch boek. Perkament. Anno 1571. VI. Tomus Operum. D. Avrelii. A.V. Gustini Hip Ponensis Episcopi. Rug licht los. Afmeting: H 39 x B 25 cm. Verder in goede staat.
Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...
Leendert v.d. Vlist. 1894 - 1962. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt de Clauw. Afmeting: Ø 27,3 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinvazen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinese Blanc de Chine Quan Yin op houtgestoken console. Stukje van scepter mist achterkant. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.
Tableau met 41 antieke tegels. 19e Eeuw. Bloempot decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 94 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Funck? Circa 1900. Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.