Drie oude Chinees porseleinen penningen of spelstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 1,5 - 2 cm. In goede staat.
Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, een slangcollier met daaraan een hanger met maansteen, 47mm. lengte collier 45 cm, en een gevlochten armband met geslepen randen, breedte 8mm, 19 cm. Totaal ca 33...
Lot zilveren armbanden, o.a. een gevlochten rinkelband, 2 smalle rinkelbanden een slavenband met dop en een leren bandje met zilveren kapitolslot, Esprit. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, voorzien van limoges. Gourmetcollier met daaraan een grote ovale hanger met een gecontourneerde rand met floraal decor en voorzien van een grote porseleinen limog...
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. Enkele chips langs de rand. ø24x19cm. In goede staat
Kaas - of hapjes mes met fraai 925/000 zilveren heft. Gesigneerd PedroDuron, Gemerkt Z1 en M3. Afmeting: L 20,5 cm. In goede staat.
Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca 42 gram. 9 cm. Nieuw
Drie delen kristal met zilver, zoutvaatje met geschulpte rand geplaatst op een hoog rond zilveren voetje, een suikerschaal met geschulpte rand en geetste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voe...
Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Damestas van Bruno Magli met dobbelsteen decor en doublé ketting. Afmeting: 22 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Voorsnijcouvert met zilver, 800/000. Voorsnijcouvert met een vork en mes voorzien van een zilveren heft versierd met acanthusbladeren. 27-31cm. breuk in heft van het mes, In redelijke staat
Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.