Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vier-delig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. Naakte dame. Door Emile Rizek. 1901 - 1988. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Weense, compositie metalen tafellamp. Met Arabier in glas-in-lood bedoeïenen tent en bovenop halve maan. Circa 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws bronzen empire beeld. Dame met amfora. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse zachthouten Heilige Petrus. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antiek bronzen windhond door P.J. Mene. 1810 - 1879. Mooie patina. Afmeting: 10 x 15 x 9,3 cm. In goede staat.
Groot bronzen vrouwenfiguur. Gesigneerd Henri Laurens. 20e Eeuw. Afmeting: 48,5 x 20,8 x 15,7 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Griekse vrouw. Gesigneerd Musee du Louvre. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Bijgespoten. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gesigneerde bronzen harlekijn met houten gezicht, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ronald Paris. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil-stijl bronzen wandplaquettes in de stijl van Alphonse Mucha. Gesigneerd Milo. Afmeting: 23,5 x 9 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Amor. Door Auguste Moreau. 1834 - 1917. Afmeting: H 66 cm. In zeer goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met vergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding, met vergulding, swastika en tekst. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote bronzen kat. Gemerkt met monogram B + Paris. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Gesigneerd. Door Genryusai Seiya. Japanse landarbeider. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken Madonna in barok-stijl. Met polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht en onyx basement. Schaatser. Circa 1900. S. Bertrand. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke bronzen beer op marmeren basement. Deels koud beschilderd. Circa 1920. Afmeting: 17 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen fabel figuur, Qilin. Gedetailleerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen beeld van Jeanne d'Arc. Gesigneerd Coudray. 1862 - 1932. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Ruurd Hallema. 1954 - Borne. Abstract figuratief bronzen figuur met zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Slangenbezweerder. Gesigneerd Arthur Burry sculp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil damesbuste. Ant. W. Nelson. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Havik. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 22 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Antieke terracotta leeuw. Gesigneerd Rako Zeilma. Afmeting: 19 x 37 x 14 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren op marmeren basement. Naar Rancoulette. Gesigneerd. Fruit defendu. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen Havik op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha op houtgestoken sokkel. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees of Japans bronzen figuur. 19e Eeuw. Man met houweel. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil bustes uit Frankrijk, Vilanis. Circa 1900. 1x Salambo. 1x Cleopatr. Compositie metaal op onyx basement. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vader met kind. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw met poolster en twee ijsberen. Afmeting: 43 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Zware bronzen sculptuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met basement van graniet. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Zware terracotta buste van Ludwig van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: 23 x 17 x 16 cm. In goede staat.
Terracotta brons gepatineerd beeld. Naakte vrouw met man. Leonardo Art 1967. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.