Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vader met kind. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Abstract figuratief natuurstenen beeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Dame + heer in 18e eeuwse kledij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.