Diese Webseite verwendet Cookies

49. Juliveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen 1384
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996 1385
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren 1386
Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Ben Viegers, Riviergezicht 1387
Ben Viegers, Riviergezicht

Ergebnis:

120 EUR

Alphons Freijmuth, Animal 1388
Alphons Freijmuth, Animal
Startpreis 400 EUR
Alphons Freijmuth, Kijken 1389
Alphons Freijmuth, Kijken
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Corneille, Figuratieve voorstelling 1390
Corneille, Figuratieve voorstelling

Ergebnis:

225 EUR

Gerriet Postma, Abstract 1391
Gerriet Postma, Abstract
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Gerriet Postma, Mondriaan 1392
Gerriet Postma, Mondriaan

Ergebnis:

250 EUR

Gerriet Postma, Heilige stoel 1393
Gerriet Postma, Heilige stoel
Startpreis 200 EUR
Henk Lassche, Na de regen 1394
Henk Lassche, Na de regen
Startpreis 180 EUR
Henk Lassche, Ballade van het achterland 1395
Henk Lassche, Ballade van het achterland
Startpreis 350 EUR
Jerre Hakse, Ontwaken 1396
Jerre Hakse, Ontwaken
Startpreis 200 EUR
Jerre Hakse, Verrijzenis 1397
Jerre Hakse, Verrijzenis
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Wim Izaks, De manke 1398
Wim Izaks, De manke

Ergebnis:

300 EUR