J.H. v.d. Heijden. Circa 1880. Boeren vrouw bij mand vol appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Mary Conett. Circa 1900. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 14 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 14/200. Naakte vrouw met kat en duif. Litho op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Theo Koch. 1881 - 1959. Dorpsgezicht Elburg (?). Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Twee maal A. Wapenaar. 21e Eeuw. Figuren voorstellingen naar oude meesters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
A. Eland. 1884 - 1948. Indonesisch landschap met rijstvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Servais. '70. Belgische School. Stilleven met bloemvaas en glazen fles. Olieverf op linnen omstreeks 1970.. Afmeting: H 83 x B 66 cm. In goede staat.
L. Hasen. 20e Eeuw. Romantisch landschap met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A. Legrand. 17e - 18e Eeuw. Man geeft huisvrouw iets. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
G. Funites Hidalgo. Spaanse School. Twee surrealistische naakte figuren. Olieverf op linnen. Afmeting:H 80 x B 45 cm. In goede staat.
Vijf diverse zeefdrukken Bob Kemper '91. 1936 - . Gelimiteerde oplage. Abstracte figuratieve composities. Afmeting: H 11 x B 11 cm. In goede staat. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Gemengde techniek collage. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met vossenjacht, ruiters en jachthonden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Julius van de Sande Bakhuyzen. Hollands landschap met herders en vee. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse schaal en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
A. Baltes. Circa 1930. Oriëntaalse straat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Spaanse School. 20e Eeuw. Verso Gesigneerd. Gesluierde Oriëntaalse danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61x B 50 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met windmolen en zeilboten. Aquarel op papier. Vochtvlek. Afmeting: H 6 x B 14 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.