Diese Webseite verwendet Cookies

49. Juliveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Engelse cupboard kast 4216
Engelse cupboard kast
Startpreis 750 EUR
Verkauft
Ingelegde etagere tafel 4217
Ingelegde etagere tafel

Ergebnis:

180 EUR

Mahonie piedestal met brons 4218
Mahonie piedestal met brons
Startpreis 250 EUR
Eiken linnenpers 4219
Eiken linnenpers
Startpreis 150 EUR
Tafel met draaibaar blad 4220
Tafel met draaibaar blad
Startpreis 200 EUR
Twee houtgestoken hockers, 1870 4221
Twee houtgestoken hockers, 1870
Startpreis 350 EUR
Mahonie penantkast 4222
Mahonie penantkast
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Noten kast met zuilen 4223
Noten kast met zuilen

Ergebnis:

180 EUR

Hollandse penantkast, 1860 4224
Hollandse penantkast, 1860
Startpreis 280 EUR
19e Eeuws Frans schrijfbureau 4225
19e Eeuws Frans schrijfbureau
Startpreis 500 EUR
Antiek Frans secretaire, 1900 4226
Antiek Frans secretaire, 1900
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Engelse fauteuil 4227
Engelse fauteuil

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Mahonie spiegelbonheur 4228
Mahonie spiegelbonheur

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Engelse hoekkast 4229
Engelse hoekkast

Ergebnis:

150 EUR

Schwarzwalder tafel, 1900 4230
Schwarzwalder tafel, 1900
Startpreis 300 EUR
Verkauft
18e Eeuwse dekenkist 4231
18e Eeuwse dekenkist

Ergebnis:

100 EUR

Halve maantafel 4232
Halve maantafel
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Duitse glaskast 20-er jaren 4233
Duitse glaskast 20-er jaren

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Eikenhouten 1-deurs kast 4234
Eikenhouten 1-deurs kast

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Indonesische piedestal 4235
Indonesische piedestal

Ergebnis:

275 EUR

18e Eeuwse vitrinekast 4236
18e Eeuwse vitrinekast
Startpreis 500 EUR