Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits pronkkabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Diverse houtsoorten fineer + inlegwerk. Mooi binnenwerk met veel lades. Met origineel beslag. Afmeting: 208 x...
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten boekenkast met verstelbare schappen en twee lades. Uitneembaar. Afmeting: 210 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III zilverkast in Horrix-stijl met gebogen glas en spiegels. Circa 1850. Afmeting: 200 x 86 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse barok, Louis Quinze hoekkast met vier deuren. Twee-delig. Circa 1760. Afmeting: 235 x 135 x 65 cm. In goede originele staat.
Grote antieke uitneembare Duitse eikenhoten Dänziger pronkkast (koopmanskast). Historisme. Circa 1900. Met bastionpanelen, snijwerk met figuren/ranken et cetera. Afmeting: 245 x 270 x 98 cm. In goede ...
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Twee Noord-Afrikaanse houten wandconsoles met been-inleg en verborgen lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 31 x 40 cm. In goede staat.
Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken, dubbelzijdige (partnerdesk) schrijftafel met lades en groen schrijfleer. Afmeting: 77 x 102 x 151 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eiken vitrine-opzetkast. Afmeting: 218 x 140 x 35 cm. In zeer goede staat.
Hollands 18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen barok secretaire. Met klauwpoten en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse nachtkasten met floraal intarsia/marqueterie, blad, zijkanten + deuren. Eén antiek slot, ander verwijderd. Afmeting: 53 x 38 x 38 cm. In goede staat.
Twee ladenkasten in Louis Seize-stijl. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten/intarsia. Afmeting: 77 x 60 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kabinetkast met getoogde panelen en driekwart zuilen. Vier lades in onderstuk, vier lades achter deuren bovenin. Twee-delig. Afmeting: 213 x 133 x 60 cm. In goede staa...
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Venetiaanse gondel-vormige draaistoel van notenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 115 x 100 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.
Hollands wortelnoten linnen kabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 252 x 200 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten vitrinekast met getorste zuilen, schappen en lade. Circa 1900. Afmeting: 230 x 125 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde empire spiegels. Lichte gebruikssporen. Afmeting: H 146 x B 58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten spiegel met snekken + console. Circa 1900. Afmeting: 219 x 90 x 32 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten Hollands dressoir met houtgestoken panelen en rillen. Oudere restauraties. Afmeting: 90 x 140 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten boeren secretaire. Circa 1840. Ongerestaureerd. Afmeting: 140 x 92 x 42 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lade. Circa 1860. Afmeting: 197 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurs kast met schappen. Circa 1860. Afmeting: 117 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize linnen kabinet. 18e Eeuw. Met halve Korinthische zuilen en vergulde bronzen ornamenten. Tevens verguld bronzen beslag. Circa 1780. Lichte fineerschades. Afmeting: 24...
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 100 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe hoekkast met één deur en twee lades. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 161 x 87 x 60 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Oostenrijkse octagonale tafel met intarsia + lade. Deels vruchtenhout. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 97 x 97 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten biedermeier sofa. Circa 1850. Afmeting: 102 x 196 x 71 cm. In redelijke staat.
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier tafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: H 73 x Ø 108 cm. In goede staat.
Antiek Frans niervormig damesbureau met verguld bronzen beslag en notenhout fineer. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands empire secretaire met volle geeboniseerde zuilen en koperen kapitellen. Mooie patina. Circa 1820. Afmeting: 163 x 45 x 96 cm. In redelijke staat. behoeft reparatie.
Grote ronde houtgestoken spiegel met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: Ø 138 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde stucwerk halspiegel met drakenkroon. Louis Philippe. Circa 1870. Enkele restauraties. Afmeting: H 126 x B 76 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten gestoken Henri Deux kast met renaissance decor, ranken/ruiter bij kasteel. Afmeting: 235 x 140 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode met messing beslag. Gründerzeit. Afmeting: 83 x 92 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten tafel met lade. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 72 x 90 x 61 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 96 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Sloten vernieuwd. Afmeting: 80 x 57 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit commode met vier lades, origineel beslag en snekken. Circa 1880. Afmeting: 98 x 104 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front. Biedermeier. Circa 1850. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten tafel met leeuwen en klauwpoten. Afmeting: 62 x 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Hollandse mahoniehouten empire secretaire met vlakke pilasters. Circa 1820. Minimale fineer schade. Afmeting: 153 x 102 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met vollen zuilen en snekken. Circa 1880. Afmeting: 180 x 135 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. Afmeting: 80 x 100 x 51 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met snijwerk/floraal intarsia. Ongerestaureerd. Met drie lades en vier deuren. Afmeting: 183 x 155 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse kinderstoel van zachthout. Hout gepind. Afmeting: 121 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gestoken Indonesische stoel met rotan vlechtwerk. Totaal gestoken met ranken/figuren decor. Afmeting: 113 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel in barok-stijl. Circa 1900. Met klauwpoten. Afmeting: 78 x 75 x 56 cm. In zeer goede staat.
Twee zware Chinese hardhouten bijzettafels met bloesemtak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten etagere met lade, volle zuilen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 192 x 86 x 47 cm. In goede staat.
Twee notenhouten bijzettafels met marmeren blad. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Eén blad gerepareerd. Afmeting: 50 x 52 x 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken kist. Front met decoratief inleg- en snijwerk. Zeldzaam model. Afmeting: L 161 x H 63 x D 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.
Franse gebogen drie-laden commode met brons en marmeren blad. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Krimpnaden. Afmeting: 67 x 65 x 46 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse wortelnoten tafel met klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 74 x 80 x 60 cm. In goede staat.
Groot antiek eikenhouten wandregaal. Circa 1920. Afmeting: 140 x 165 x 20 cm. In goede staat.
Hoge Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 82,5 x 32 x 37 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1860. Stokje lijst mist. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 82 x 42 cm./79 x 82 x 84 cm.
Antieke mahoniehouten lyra naaitafel met intarsia en lade. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: 67 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse neo renaissance eikenhout gestoken armleunstoel met velours stoffering. Circa 1890. Afmeting: 115 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten armleunstoelen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 102 - 120 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten commode. Louis Philippe. Circa 1870. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 63 x 85 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, Bretonse, houtgestoken spiegel met figuren. Afmeting: H 101 x B 53 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafel met floraal/olifant decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 x Ø 65 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten penantkast. Recentelijk handgepolitoerd. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 72 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok linnenkast met bronzen beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 220 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren veren. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 160 x 80 x 58 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten salontafel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: H 50 x Ø 84 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse lakwerk lectuurhouder met bamboe-effect. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 81 x 43 x 28 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse kistkast van eikenhout met flespoten. In originele staat, met originele patina. Afmeting: 77 x 142 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kussenkast met ranken, schappen en lades. Deuren zijn iets verbogen, maar sluiten wel. Eiken, palissander en ebbenhout. Circa 1880. Afmeting: 188 x 170 x 63 cm. In redelijk/goede sta...
19e Eeuws mahoniehouten haardscherm met handwerk. Floraal. Afmeting: 103 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafel. Circa 1900. Palissander blad met messing inlegwerk. Poten met messing afgewerkt. Zeldzaam model. Afmeting: L 176 x B 96 x H 75 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon, gemerkt Excelsior. Circa 1920. Afmeting: 90 x 46 x 50 cm. In goede werkende staat.
Zes design stoelen Heldense meubelfabriek Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 121 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire-stijl bank met blauwe stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 182 x 62 cm. In goede staat.