Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
Set met gouden ring en oorstekers, 585/000, een ring met schakelbewerking bezet met een ovaal gefacetteerde saffier, breedte ring 6 mm, ø 56, en een paar oorknoppen met een klein singlecut geslepen di...
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met een spiegelchatonhanger bezet met een briljant geslepen diamant, 0,015 ct. totaal ca 1,9 gram. lengte 38 cm. Nieuw
Armband van glasgranaten met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 2 zaadpareltjes en 2 ruitvormig geslepen gran...
Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 750/000, met diamant. Een strakke staafbroche met een vierkante gematteeerde zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct. 53x6mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Grote witgouden ring, 750/000 met diamant en donker parelmoer. Grote zware ring met aan de bovenzijde een langwerpig stuk met 2 golvende stukken donker parelmoer ingelegd. Tussen de banden zitten 3 ri...
Zilveren armband, 925/000, met bedels voorzien van goud. Pandora-armband met 2 geelgouden spacers en 20 bedels met goud. lengte 21 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat
Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Lot met een zilveren zoutvaatje en 4 mesjes met zilveren heft. Rond zoutvaatje, 835/000, versierd met cannelures, geplaatst op een ronde voet, voorzien van glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, ø4,...
Zilveren klontentang, 833/000, met gecontourneerde gegraveerde klauwpoten. MT.: J.H.van der Meulen, Joure. 13 cm. ca 28 gram. In goede staat
18e Eeuwse zilveren huwelijkslepel met gevlochten steel, bekroond met William and Mary. Achterkant bak initialen en tekst van latere datum. Twee keer gebruikt. Mr. Julianus Buisink - Leeuwarden. Circa...
Groot kleed, veelal blauw, met in het midden diverse bloem decors. Afmeting: 237 x 170 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.