Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...
Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met figuren in tuin/kippen/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Glaskunst Iittala. Finland 1998. O. Taika et cetera. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Delftse Porceleyne Fles vazen met Perzische decors. Circa 1930. 1x schilder Leon Senf. (1) Blauw-groen-zwarte knobbelvaas, goed. (2) Schenkkan klein, floraal, goed. (3) Schenkkan groot met papega...
Lot met vijf Märklin loc's, HO. 1x 85006. 1x DB01097. 1x 44690. 1x 41334. 1x genummerd 205. Allen ongetest en zonder doos. In goede staat.
Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.
Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...
E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, floraal, haarlijnen. 1x 19e Eeuw, floraal/vogel/insekten decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: H 21 - 24 cm. In redelijk staat.
Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Distel - Amsterdam vaas. Jugendstil. Circa 1910. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.