Vier antieke Duitse historisme, neo renaissance, geglazuurde steengoed schenkkannen. Circa 1880. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Weens porseleinen figuur. Meisje met bloem. Gemerkt met bijenkorf. Drie bloembladen missen. Circa 1900. Afmeting: H 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Hollandse Gouda platelen schenkkannen. Zogenaamde Fonso's. Ontwerp Fons Decker, 1878 - 1949. Eén chip voet + handvat gelijmd. Afmeting: H 12 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Duitse Goebel porseleinen figuur. Violist. 1935 - 1949. Eén minimale chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Met bodemmerken. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 33 cm. In goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Verte miniatuurvazen met ruiter te paard decor en goudrand. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Japanse/Chinese gouache met figuren/tekst/rijstpapier decor. Vouwen en scheurtjes. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In redelijke staat.
Twee kleine Chinees porseleinen miniatuur-vazen met figuren/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 3,7 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Lot met zilveren lepeltjes, voorzien van 6 borrellepeltjes, een tang, 2 suikerscheppen en een theelepel. Allen met rozensteel. 9-11cm. Diverse gehaltes. totaal ca 79 gram. In goede staat
Zilveren taartschep, 833/000, met een schep versierd met een getrembleerde rand en een steel voorzien van een cartouche met randversiering. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, jl.: K:1920. 21 cm. ca 44 gram. ...
Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee kristallen bonbonschalen met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaaltjes met omgeslagen rand met geschulpte bewerking voorzien van amandelslijpsel. Beiden voorzien van een gecontourneerde beugel v...
Drie delen kristal met zilver, Boterstolp met zilveren knop, 925/000, ø12x10cm. een bonboniere, rond model met aculadevormige rand, geplaatst op een rond zilveren voet, ø15x11cm. chip, en een ovale kr...
Stel van 2 botermessen met zilveren heften, 830/000, met Haags Lofje. Voorzien van oud belastingteken, 16,5cm. In goede staat
Fraai geslepen kristallen coupe met omgeslagen rand en amandelslijpsel op hoge ronde zilveren voet, 835/000, met filetrand.ø 17 cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. Minimale chips mogelijk. In goede...
Kristallen lepelvaasje met slijpwerk en voorzien van een zilveren rand. Gevuld met 9 zilveren theelepels met bloemgravure. 833/000. Totaal zilver ca 88 gram. ø7x13cm. In goede staat
Zilveren naaldenkoker, 833/000, plat model met ribdecor en een hartvormig schildje. MT.: toegeschreven aan H. de Huis, Amsterdam/Voorschoten 1812-1833. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat
Zilveren naaldenkoker, 833/000, met ribdecor en een schroefdop. MT.: G.Kuilenburg, Amsterdam. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat
Antiek zilveren tamboereernaald, 833/000, fraai versierd met getrembleerde bewerking, voorzien van een vleugelmoer en ee streepagaten heft. 10,5cm. In goede staat
Fraai geslepen loddereinfles voorzien van een zilveren 835/000 montuur met dop en opschrift. Souvenir en binnenstopje met zilver. Nederlands gekeurd. Omstreeks 1870. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.