Drie-delige Hollande eikenhouten neo renaissance kast met snijwerk, ranken en leeuwenkoppen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 195 x 160 x 65 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse empire muziekstandaard. Dubbelzijdig met vier vergulde messing kaarsenhouders. Circa 1820. Afmeting: 124 x 70 x 52 cm. In goede staat.
Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 49 x 103 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote origineel vergulde empire spiegel met Korintische zuilen en leeuwenkoppen. Circa 1820. Afmeting: H 192 x B 89 cm. In goede staat.