Grote eikenhout gestoken putti. Geen polychromie meer. 19e Eeuw. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Bronzen kraai op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke brons gepatineerde figuren met biervaten. Bierbrouwers. Op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Groot bronzen Hermes figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen Jugendstil schaal met liggende naakte vrouw en floraal zweepslag decor. Door . A. Buytts? Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Bronzen fazant. Koud beschilderd. Gesigneerd Matgrab. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 6 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen figuur. Dame met hoed. A. Heslelud? Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vijf plated messing vogel figuren. Koudbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen schildpad met brons-kleurige patina. Circa 1900. Afmeting: 21 x 12 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans bronzen figuur. Man met hoed en boek. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur van de god Pan. Met dwarsfluit, kind en druiventros. Ongesigneerd. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl luipaard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.