Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.
Antiek Venetiaans houtgesneden gepolychromeerd carnaval figuur met mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Leuk lot met vijftien diverse bronzen beelden van Antoinette Ruiter. Twentse ambachten, onder andere; boerenleven, waldhoornblazer, metselaar et cetera. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Venus van Milo op rood marmeren basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek snijwerk. Vogel bij bosschage. Circa 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen plated figuur op marmeren basement. Meisje met rok. Circa 1930. Hoofd marmer, hand albast. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd en verguld Italiaans Heilig figuur. Barok. Onderarm mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco-stijl bronzen plated en vergulde sculptuur op onyx basement. Titel: Cosaco Bello Zar Russia 1870. Zwaard lemmet los erbij. Nr. 21/200. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 14 cm. In rede...
Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur met ivoor. Chinese dame in gewaad. Circa 1910. Gesigneerd Peter Tereszczuk. 1875 - 1963. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zeldzame Art Deco farao. Door J. Sertorio. Frankrijk. Circa 1920. Met ivoren gezicht en marmeren basement. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Maria beeld met kindje Jezus. Beschadiging voet + vinger. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Zittende dame met duif. Door Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Afmeting: 39,5 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht en hand. Geplaatst op albasten basement. Door L. Losson of Posson? Circa 1910. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote bronzen buste op marmeren sokkel. Messerschmidt. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
19e Eeuws gesigneerd bronzen figuur. Naakte dame met Amor. Door T.H. Baeumer Fecit. 1891. 1836 - 1898. Dame knipt Amor vleugels af. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Gesigneerde grote antieke Japanse bronzen figurengroep. Spelende kinderen. Op houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 32 x 60 x 34 cm. In zeer goede staat.