Vier houtgesneden Maria beelden. 20e Eeuw. Eén gesigneerd, Hans Lang (Duitsland). Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.
Bronzen keiler (everzwijn) op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zeldzame Art Deco farao. Door J. Sertorio. Frankrijk. Circa 1920. Met ivoren gezicht en marmeren basement. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Vijf plated messing vogel figuren. Koudbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Gesigneerd H. Müller. Ganzenhoedster. Circa 1920. Afmeting: 19 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Circa 1920. (1) 't Tumbelderke, man met bel. (2) Gesigneerd Baston, Cricketman? Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.
Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans bronzen figuur. Man met zeis. L' angelus. Gesigneerd Levasseur (Henri Louis). 1853 - 1934. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Bronzen vogel gemonteerd op steen. In Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee antieke brons gepatineerde figuren met biervaten. Bierbrouwers. Op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Moderne bronzen androgyne vrouwelijke danseres op zwart marmeren basement. Afmeting: 39 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws bronzen figuur op natuursteen. Wandelende jongen met mand op de rug. (zwavelstokhouder) Afmeting: 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur met ivoor. Chinese dame in gewaad. Circa 1910. Gesigneerd Peter Tereszczuk. 1875 - 1963. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd en verguld Italiaans Heilig figuur. Barok. Onderarm mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Leuk lot met vijftien diverse bronzen beelden van Antoinette Ruiter. Twentse ambachten, onder andere; boerenleven, waldhoornblazer, metselaar et cetera. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Bronzen stier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antiek vruchtenhout gestoken figuur 'Hollander' in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek figuur. Jongen met kegels en kegelbal bij raam. Circa 1900. Onyx met compositie metaal. Afmeting: 27 x 16 x 19 cm. In goede staat.
Groot bronzen Hermes figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Bronzen haan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen plated figuur op marmeren basement. Meisje met rok. Circa 1930. Hoofd marmer, hand albast. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen kraai op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.