Zilveren jat, 84 zolotniks, 875/000, Russisch, versierd met bladeren en leeuw en bekroond met figuur met hangende schouders. 31 cm. ca 54 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat
Lot met 11 Russische zilveren lepels, 875/000, 6 koffielepels en 5 theelepels voorzien van vergulding en versierd met een bloemdecor met emaille. 12-15 cm. totaal ca 210 gram.
Zilveren dekseldoos, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met op het deksel een floraal gedreven afbeelding van een 2 hoofdig liggend paard. 8x6x2cm ca 79 gram. In goede staat.
Statenbijbel, met oud en nieuw testament, 1855, met zwarte kaft en 2 zilveren sloten, 833/000, met krullen en floraal decor. MT.: W. Roelfsema, Winsum, jl.:e:1864. 16x9x7cm. In goede staat
Zilveren jat, 84 zolotniks, 875/000, Russisch, versierd met rozetten waarvan één versierd met turkoois. Bekroond met zittend figuur. 34 cm. ca 54 gram. In goede staat.
Zilveren slatang, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: H.A.Schuss, Amsterdam, jl.: N:1847. 29 cm. ca 148 gram. In goede staat
Grote thorapointer met zilver, BWG, en edelstenen. Thorapointer versierd met turkoois, agaat, voorzien van een vergulde hand. 58 cm. In goede staat