Tien zilveren gebaksvorken, 835/000, met snijtand en fraaie 2 zijdig bewerkte bloemstelen met diverse namen. 10,5 cm. ca b105 gram. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. In goede staat
Antiek klapmes met zilveren heft, 835/000, voorzien van een ribbewerking met naamplaat. 11,5 cm. MT.': J.v.Straaten, Hoorn 1852. In goede staat
Lot met vijf zilveren lepels, 835/000, met 4 theelepels met gezaagd bloemdecor, MT.: F.A.Wever, Schoonhoven, 1925, en een bijpassende suikerschep met vleugelbak. MT.: Fa G.v.d. Bergh & Zoon, Schoonhov...
Zilveren thee- en suikerschep, 835/00, Art Deco, met gegraveerde bakken en stelen met ajour gezaagde hartjes in ruitvorm. 12,5cm. ca 35 gram. In goede staat
Zilveren thee- en zoutschep, 833/000, theeschep met gecontourneerde gegraveerde steel, 8,5cm. MT.: H.M.Brand, Amsterdam, 1850 en zoutschepje met gegraveerde gecontourneerde steel, 9,5cm. MT.: G.W.Urio...
Zilveren zoutvaatjes & lepels, 833/000, zoutvaatjes op driepoot met ajour gezaagde rand en guirlandes en bijzonder originele zinken binnenbakjes met 2 zoutlepels met ronde bak en een getorste steel. M...
Zilveren kandelaar, 835/000, op een vierkant gecontourneerde voet en voorzien van een vierkant gecontourneerd licht. MT.: Jakob Grimminger, Bremen. 10x10x12cm. In goede staat
Zilveren zoutvat met lepel, 833/000, zoutvat op 3 fraaie pootjes en gecontourneerde bovenrand. 6x3,5cm. Birmingham, 1913 en een Deens zoutlepeltje met fraaie emaille inleg. 6 cm./ Gemerkt Sterling Den...
Zilveren naaldenkoker, 833/000, plat model met ribdecor en een hartvormig schildje. MT.: toegeschreven aan H. de Huis, Amsterdam/Voorschoten 1812-1833. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...
Zilveren naaldenkoker, 833/000, met ribdecor en een schroefdop. MT.: G.Kuilenburg, Amsterdam. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat
Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat
Rechthoekig geslepen kristallen schotel met gecontourneerde rand en Russisch slijpsel. Voorzien van een zilveren 835/000 beugel met graveerwerk. Mr. H.S. de Leeuw - Den Bosch. Anno 1845. Rand minimale...
Antiek zilveren tamboereernaald, 833/000, fraai versierd met getrembleerde bewerking, voorzien van een vleugelmoer en ee streepagaten heft. 10,5cm. In goede staat
Opvallend klein lodereinfles met zilveren gegraveerd montuur met dop, deukje in. 833/000. Compleet met kristallen binnenstopje. 3,5cm. In goede staaat
Fraai geslepen loddereinfles voorzien van een zilveren 835/000 montuur met dop en opschrift. Souvenir en binnenstopje met zilver. Nederlands gekeurd. Omstreeks 1870. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Kristallen bloemvaas met ruitslijpsel geplaatst op een ronde voet met kabelrand. Gemerkt Sterling Weeghted 626. 21,5 cm. In goede staat
Antiek zilveren kindervork, 833/000, glad model met spatelheft. MT.: J.Gustelo, Amsterdam jl.:B. Zeldzaam meesterteken. 14 cm,. ca 24 gram. In goede staat
Kristallen geslepen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking en voorzien van 6 lepels met parelrand. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam ca 1875. 4x7,5cm, 8,5cm. ca 40 gram. In goede staat
Zeldzame bijzondere zilveren vingerhoed, 833/000, met de tekst: Wandelen op Rozen. MT.: A.Tielen, 's Hertogenbosch 1821-1823. ca 6 gram. In goede staat
Geslepen kristallen lodereinfles met zilveren gegraveerde dop, deukje. Compleet met kristallen binnenstopje. In goede staat
Aardewerken parfumflacon met florale beschildering en zilveren 835/000 montuur met torendop. MT.: Jac Gelderblom & Zn. - Schoonhoven. Compleet met binnenstop. Afmeting: 4,5 x 11 cm. In goede staat.
Barset met zilver, 925/000, drie delige set met een krukkentrekker en priem voorzien van een zilveren heft, Birmingham, 1913 en een fraai floraal gegraveerde notenkrabber met bolle knop. 12-13 cm. In ...
Sterling zilveren strooibus 925/000in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.