Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. 17e Eeuwse twee-master op zee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In matige staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
J.H. v.d. Heijden. Circa 1880. Boeren vrouw bij mand vol appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Fedde de Jong. 1915 - 1977. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85x B 120 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Houtskool op papier. Afmeting: H 48 x B 79 cm. In goede staat.
Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Winters stadsgezicht met woonark in gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.
Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
J. Stademan. Hollandse School. Circa 1900. Wintergezicht met houtsprokkelaars en figuren in boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 54 cm. In goede staat.
J. Rockx. 1892 - 1952. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Johan Mari Henri Ten Kate. 1831 - 1910. Landschap met meisje op klompen. Iets verkleurd. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 15 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Lassche. 1948 - . Ballade van het achterland. Acryl op papier. Afmeting: H 45 x B 50 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 1952 - . 21e Eeuw. Strandgezicht. Mother and daughter on a sunny beach. Olieverf op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
F. de Stuers, 1854. 1830 - 1869. Driemaster op volle zee. Minimale vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
G.J. Staller. 1880 - 1956. Vrouwen bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 37 x B 35 cm. In goede staat.