Theo Wolvecamp, '83. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Nr. 29/30. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boer, boerin en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.
J. Blok. 20e Eeuw. Ballerina zittend op bankje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.
J. Rockx. 1892 - 1952. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd Markus. Gezicht op Beekbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 63 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
Jan Wessels, Hengelo. Wild en natuurschilder. Poldergezicht met vliegende zwanen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
J.H. v.d. Heijden. Circa 1880. Boeren vrouw bij mand vol appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met papegaai. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In redelijke staat.
Brouwer. 19e Eeuw. Interieur met man en vrouw. Op blik geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.
Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Friedrich Frotzel, 1922. 1898 - 1971. Duitse School. Duitse meisjes met speelgoed. Olieverf op schilderkarton. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.
Victor Zeppenfeld, 1872. 1839 - 1890. Vluchtelingen met kind in hondenkar. Bedoeking ter conservatie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Houtskool op papier. Afmeting: H 48 x B 79 cm. In goede staat.
Albert Wessels (Rijssen). Duits landschap met dorp (Bönkhausen). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Herman Berends, 1970. 1904 - 1986. Lochem. Twentse boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Gerriet Postma, '95. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Gerriet Postma. 1986. Nr. 60/40. Heilige stoel. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband waarschijnlijk de Toscaanse prins Cosimo de 3e . Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.
H.C.A. Paradies, 1883-1966. Waalhaven Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 63 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
J. Meine Jansen. 1908 - 1994. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Nicolaas van der Waay, 1804 - 1880 + E.S. Witkamp. Schets voor plafond. Restauratie + beschrijving. Afmeting: H 49 x B 42 cm. In redelijke staat.