Willem de Klerk. 1800 - 1876. Landschap met watermolen. Enkele retouches. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Portret dame. Sterk verpoetst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 54 cm. In matige staat.
J. Evans. 21e Eeuw. Strandgezicht Katwijk met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
J.A.S. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Drie tulpen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 47 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws ikoon. Engel bij Maria. Olieverf op paneel. Stuk omlijsting mist. Afmeting: H 71 x B 48 cm. In redelijke staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15,5 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Adriaan La Rivière. 1857 - 1941. Dubbele signatuur. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Jan Schoonhoven, 1974. Nr. 82/190. Abstracte compositie. Zonder titel. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Zomers riviergezicht met zeilboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Johfra. 1919 - 1998. Franciscus Johannes Gijsbertus van den Berg zelfportret? met vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met papegaai. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Willem Wei.......?Hollandse School. Riviergezicht impressionistisch. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.
J. Sorolla. 20e Eeuw. Portret Spaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 38 cm. In goede staat.
E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.