Gesigneerd Markus. Gezicht op Beekbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 63 cm. In goede staat.
J.H. v.d. Heijden. Circa 1880. Boeren vrouw bij mand vol appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
Gerriet Postma. 1986. Nr. 60/40. Heilige stoel. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 28/199. Amerikaanse School. Twee naakte dames, massage. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse ijspret bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 1886. Onduidelijke signatuur verso. Rijtuig met menner. Olieverf op paneel. Eén beschadiging. Afmeting: H 29 x B 32 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. 1840 - 1924. Landschap met landweg, ossengespan en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Alphons Freijmuth. 1940. Kijken. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
Johan van der Stap. 1874 - 1940. Dorpsgezicht met figuur bij gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 12,5 x B 7,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd Bosboom. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerk interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Arie Wassenburg. 1896 - 1970. Winters stadsgezicht met woonark in gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In goede staat.
Reinder Jan Visser. 1904 - 1973. Heide gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 78 cm. In goede staat.
J. Evans. 21e Eeuw. Strandgezicht Katwijk met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
D. Verstegen. 1904 -. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Noord Holland. Circa 1930. Stijl van Groninger Ploeg. Landschap Noord Hollands dorp. Houtskool op papier. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.