C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 28/199. Amerikaanse School. Twee naakte dames, massage. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Eendenfamilie bij waterpartij en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse ijspret bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
J. Verbrugge. 20e Eeuw. Ruiters op vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Visafslag Rotterdam. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Johan Mari Henri Ten Kate. 1831 - 1910. Landschap met meisje op klompen. Iets verkleurd. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 15 cm. In redelijk/goede staat.
Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Marc Lamers. Tweede helft 20e eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 1886. Onduidelijke signatuur verso. Rijtuig met menner. Olieverf op paneel. Eén beschadiging. Afmeting: H 29 x B 32 cm. In goede staat.
Indiase achter-glasschildering. Indiase bruid. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
H. Weegewijs. 1875 - 1964. Boerderij in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. 1840 - 1924. Landschap met landweg, ossengespan en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1987. 1948 - . Na de regen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1986. 1948 - . Stilleven met vis. Acryl op papier. Afmeting: H 20 x B 20 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.