Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw met kind en bloem. Mooie Italiaanse lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 59 cm. In goede staat.
Jules Le Roy. 1833 - 1865. Chique interieur met spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Jan Nolte. 1922 - . Boerderij in Overijssel. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Marinus Zwart. 1882 - 1970. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Maurice Göth. 1873 - 1944. Vaas met bloemen. Veere 1934. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Zomers riviergezicht met zeilboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met windmolen en zeilboten. Aquarel op papier. Vochtvlek. Afmeting: H 6 x B 14 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Lassche. 1948 -. Masker. Gouache op papier. Afmeting: H 43 x B 19,5 cm. In goede staat.
Henk Lassche. 1948 - . Figuur. Titel: Tors. Gouache op papier. Afmeting: H 17 x B 13,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Dame met wijnkruik en glas in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 31 cm. In goede staat.
Josef Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Duits landschap met boer, boerin, geit en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Medard Tytgat. 1871 - 1948. Portret van een heer met medailles. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Elsa Wouterse van Doesburgh. 1875 - 1957. Tuingezicht met vele bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Hessel de Boer. 1921 - 2003. Zomers stadspark, impressionistisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Maria met kind. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In redelijke staat.
Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Roger San Miguel. 1940 - . Twee fruitverkoopsters op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
J. Stademan. Hollandse School. Circa 1900. Wintergezicht met houtsprokkelaars en figuren in boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 54 cm. In goede staat.
Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Willem de Klerk. 1800 - 1876. Landschap met watermolen. Enkele retouches. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Portret dame. Sterk verpoetst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 54 cm. In matige staat.
Meeuwis van Buuren. 1902 - 1992. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 14/50. Gezicht. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.
S. Twint. 20e Eeuw. Figuren en schepen bij dijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 52 x B 63 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met vee en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kind op carousselpaard. Gouache op papier. Afmeting: H 63 x B 48 cm. In goede staat.
Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. Samaritaan + Abrahams offer. Afmeting: 34 x 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse religieuze achter-glas-schilderijen met Jezus Christus. Verf laat deels los. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Engelse of Duitse School. Bosgezicht met jager, jachthond en ree. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
P. van Dinteren. 20e Eeuw. Landschap met boer en koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws ikoon. Engel bij Maria. Olieverf op paneel. Stuk omlijsting mist. Afmeting: H 71 x B 48 cm. In redelijke staat.
Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.
L. Jaarlinde. Tweede helft 20e eeuw. Dame bij kleermaakster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 22 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '70. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x B 9 cm. In goede staat.