Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Twentse kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Albert van Gelderen. Eerste helft 20e eeuw. Voederen van een paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.
Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
D. Vogel. 20e Eeuw. Zeegezicht met schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boerderij, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht met paardenkarren en figuren. Olieverf op linnen. Rechts onder voluit gesigneerd Cor Noltee.Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '83. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Nr. 29/30. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
D. Verstegen. 1904 -. Vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
G.J. van Os. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
J. Vijlbrief (1961). 1868 - 1895. Bloemen. Oieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
H.B. Dieperink, 1929. 1887 - 1957. Bosgezicht met zonnebloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 35 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, vrouw en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 101 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Ridder trekt zijn zwaard voor poort. Olieverf op linnen. Kleine beschadiging. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Maurice Göth. 1873 - 1944. Vaas met bloemen. Veere 1934. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.