Reinder Jan Visser. 1904 - 1973. Heide gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 78 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.
Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Can can danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Noord Holland. Circa 1930. Stijl van Groninger Ploeg. Landschap Noord Hollands dorp. Houtskool op papier. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Johan Dijkstra. 1896 - 1978. Landschap met zandpad en houten brug. Ets op bruin papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
M.C. Escher. Metamorphose. Blik met vier lithografieën. Copyright 1973. J.W. Breughel USA etc etc. Deze vier lithografieën vormen één groot werk van H 4.20 meter. Titel: Metamorphose. Afmeting: 23 x Ø...
Ongesigneerd. Hollandse School. 60er Jaren. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 78/199. Naakte dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 12/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 93 x B 93 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Corneille, '88. 1922 - 2010. Figuratieve voorstelling. Duif, vrouw, kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Corneille. 1922 - 2010. Nr. 89/200. Topless dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 31 x B 20 cm. In goede staat.
W.A. Wassenaar. 1873 - 1956. Figuur in Hollandse bloembollenveld. Aquarel op papier. Afmeting: circa H 18 x B 30 cm. In goede staat.
Jan van Lokhorst. 1837 - 1924. Berglandschap met koeien en geiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.
Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon, Monalisa. Gesigneerd Ruby. Olieverf. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Evert Rabbers, Enschede. 1875 - 1967. Paarden in zonnige weide. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Henk Lassche. 1948 - . Ballade van het achterland. Acryl op papier. Afmeting: H 45 x B 50 cm. In goede staat.
Jerre Hakse. 1937 - . Ontwaken. Acryl op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943 - . Hollands landschap met wilgen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 1952 - . 21e Eeuw. Strandgezicht. Mother and daughter on a sunny beach. Olieverf op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.