Twee Chinees porseleinen drakencups met bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schoen met Familie Rose floraal/goud decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Chinees snijwerkstuk van agaat in sceptervorm. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Eén kopje haarlijn. Twee schotels minimale chips. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schotel met strepen. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met spelende zotjes/floraal decor. Met bodemmerk. Plus extra schotel. Eén schotel gelijmd, rest minimale chip mogelijk. Vijf koppen goed. Afmeting: ...
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Floraal decor. Eén bord haarlijn + minimale randschilfers. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met vleermuizen/floraal decor. 1x Floraal/blauw + karaktertekens. Afmeting: 19,5 - 25 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte kommen met feniksen/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: 17 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met tuin/vogel/foo-honden decor. Met signatuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen cups met tekst en tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen, opengewerkte penselenhouder met draken, floraal en goud decor. Voorzien van blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 13 x 13,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ming bord met paradijsvogel decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Dikwandige 19e eeuwse Japanse schaal met landschap decor. Afmeting: 6,5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselschaal met pauw/floraal decor. Oudere dekselrand restauratie. Afmeting: 12 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren decor. Afmeting: H 13,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met kostbaarheden/zotje bij pagode decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen, geribbelde, celadon schaal met tekst op bodem. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Verdeelschaal met landschap decor + bodemmerk. (2) Celadon pot met geel craquelé glazuur. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met Familie Rose, floraal/goud/karaktertekens decor. Met bodemrand. Afmeting: H 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer met salamander decor. Staande op drie poten. Afmeting: H 10,3 x Ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren en goud decor. Haarlijn + chip. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose neksteun met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: 11,5 x 12 x 5,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekseldoos met figuren decor en vergulde messing armaturen. Haarlijn. Afmeting: 7 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met kempvissen decor en bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinese Wanli kom van kraak-porselein met figuren in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Wanli kom van kraakporselein. Gelijmd. Afmeting: H 5 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang XI bord met gecontourneerde omranding. Met figuren decor, verso zeebranding decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor, krijgers te paard. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord met figuren in landschap/goud decor. Minimale chip + kleine haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels. Vlinder/pioenrozen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,8 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas op drie poten en groen/grijs craquelé glazuur. (2) Vaas met goren craquelé glazuur. Afmeting: 9,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met draak en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. (1) 17e - 18e Eeuwse schotel met draak. (2) 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met kikkers en bodemmerk, minimale chips. (3) 18e Eeuwse Queng Lun...
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Set van vijf Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met bloesemtak/vogel decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Familie Verte figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.