Twee Chinees porseleinen drakenborden met verso zeebranding decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Wandelstok voorzien van een deels zilveren knop met een Aziatische voorstelling met figuren en floraal decor. 91 cm. In goede staat
Antieke wandelstok met handgreep van hoorn. Circa 1900. Afmeting: L 89,5 cm. In goede staat.
Twee delen Japans/Chinees cloisonné. 1x Viskom met vissen decor + bodemmerk. 1x Dekselpot met Foo-hond + signatuur. Afmeting: 22 cm. + Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met 18e eeuws Chinees porselein. Was petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur met glazuur. Tang Dynasty stijl. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Drie grote Chinese terracotta tempelvensters met groen glazuur. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 34 x 4 cm. In goede staat.
Twee Chinese figuren gestoken uit buffelhoorn, met lachende boeddha en zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 27 cm. In goede staat.
19 Eeuws Japans Satsuma porseleinen theeservies. Mooie kwaliteit. Met figuren en goud decor. Bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot, zes kop en schotels, waarvan één kopje chip, rest goed. Afmetin...
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schaal met geisha's in tuin decor. Verso rood glazuur. Gecontourneerd. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 29,3 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Gecontourneerd. Met floraal en bal spelende zotjes decor. Eén schotel chip, rest goed. Drie kopjes chip, rest goed. Afmeting: 4,8 x Ø 12,3 cm. ...
Twee delen Chinees porselein. 1x Cup met paars glazuur en zes tekens bodemmerk. 1x Celadon oorvaas. Afmeting: 5 - 19,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met onsterfelijken (in hemelrijk) voorstelling. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen schotel met diverse figuren/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met familiewapen + goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met rood-groen glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren/vissen en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met floraal/tekst/vogel decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Okergeel Chinees porseleinen schotel met reliëf draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.
Drie aparte Chinees porseleinen borden met reliëf decor, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Lowestoft floraal decor. Vijf schotels goed, twee kopjes goed, rest haarlijn of beschadigd. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijk/goede st...
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met bloembak decor. Twee borden haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Sung-stijl schenkkan met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Amsterdams' bont decor. Eén bord haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen lampenvoet met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met perziken/granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/waterbuffels in landschap/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Mooie patina. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees/Kantonees porselein met figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 - 25,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari geribbelde porseleinen trekpot met bloemvaas/goud decor. Afmeting: 11 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/floraal decor. Iets vervaagd. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.
Lot Chinees Capucijne porselein. Bestaande uit: Zeven koppen + drie schotels. Waarvan: twee koppen, haarlijn. Eén kop, chip. Vier koppen, goed. Drie schotels, goed. Afmeting: H 4 x Ø 11,5 cm. In redel...
Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen Imari schotels met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11, 5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. (1) Floraal, goed. (2) Landschap/pagode, goed. Eén kop, floraal, haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 7,8 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams' bont decor. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen koppen. Divers. Floraal/landschap decor. Afmeting: 6 - Ø 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Sang de Boeuf dekseldoos, met zes tekens bodemmerk. 1x Celadon pijpvaas met noppen. Afmeting: Ø 13 - 19 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met blauw craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,6 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Blanc de chine figuur. Chinese keizer. Bakfouten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen knobbelvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in tuin decor. Met console. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuws Imari porseleinen kop. (2) Familie Verte vaas met floraal decor + bodemmerk. (3) Familie Rose schaal + bodemmerk, 4 x 18,5 x 13 cm. (4) 17e - 18e Eeuws bord...
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met familiewapen/goud decor. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met familiewapen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met familiewapen decor. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Zes delen divers antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie capucijner kopjes, 2x haarlijn. Eén Familie Rose schaal met landschap/floraal/insekt decor, met bodemmerk, goed. Eén 18e ...
Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porsleinen dekseldoos, gecontourneerd. Met draken/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 13,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vrijmetselaar decor en goudrand. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geisha's in tuin/vleermuizen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen Familie Rose sauciere met schenktuit. In blad-vorm met tekst. Afmeting: 18 x 12,2 x 4,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zes tekens bodemmerk en keizerlijke figuren in tuin decor (Kang Xi). Gecontourneerd. Eén chip. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting circa: H 9,5 x Ø 8 cm. In goede staat
Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met geisha in tuin decor. Chips en haarlijnen. Afmeting: 4 - Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams' bont decor. Kleine kom heeft haarlijnen, andere goed. Afmeting: Ø 11,5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met geisha's in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees snijwerk van hoorn. Geplaatst op een console. Figuren decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met groen craquelé glazuur en vier pootjes. Afmeting: 7,5 x 17 x 23,3 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese vazen met figuren/salamander/Foo-honden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese muntstukken met draken en karaktertekens. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Japanse porseleinen Imari figuren. Japans paar. Eén chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese karaktertekens en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Lange Lijs/floraal decor. Eén kopje chip. Afmeting: 8,5 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schaal met figuren in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.
Japanse porseleinen Satsuma wierookbrander met figuren en goud decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.
Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas in oker-gele kleur. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12,5 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theebus met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.