18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen kom op sokkel, met floraal/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met figuren decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose houder, haarlijnen en chip. Cups met Chinese goden decor. Met bodemmerk en tekst. Divers. Afmeting: 7,5 - 7 10,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met Chinese kinderen in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas met tekst en vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met bloesemboom/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27,5 cm In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Japans + Chinees porselein. Bestaande uit: Miniatuur po, gerestaureerd. Vijf kop + schotels. Twee losse kopjes. Alle kopjes + schotels goed. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In redelijk/goed...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees diep porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Krassen. Afmeting: 5 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met goudvis decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zeegezicht en tuin decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 18 - 19 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden met Lange Lijs/coulissen decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met geel glazuur. Geisha/leeuw decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen miniatuur Familie Rose kaststel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/Chinees interieur decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein met powder blue prunis bloesem decor. Eén vaas met bodemmerk. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Zes Japans porseleinen schotels met bodemmerk. Geisha's in landschap decor. Twee schotels, haarlijn. Eén schotel, chip. Drie schotels, goed. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese of Vietnamese porseleinen vaas met floraal/karper decor. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees/Japans porseleinen figuur met bodemmerk. Geisha met bloemen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met deksels. Floraal decor. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x wierookbrander, oker craquelé glazuur. 1x pijpvaas, grijs craquelé glazuur. Afmeting: 11,5 - 17,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Japanse vaas met floraal/vogel/vlinder en goud decor. Op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met koperen deksel. Tuin/vogel decor. Afmeting: 30 x Ø 20 cm.In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Grote gemberpot met floraal decor + karaktertekens, chip. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. / H 22 x Ø 20 cm. In redeli...
Twee Chinees porseleinen cups met karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen/rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Lot (12x) divers Chinees. Onder andere: jade, amuletten, ringen, gespen, munten. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen deksel-voorraadpotten met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: H 38 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen gember/potten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x 18e eeuwse schotel, beschadigd. 1x Kop + schotel, goed. 1x Losse schotel, goed. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees fabelfiguur uit jade gesneden. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Cup met rood verlopen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Capucijne dekselkom, haarscheur. 1x Chinese drakencup met mat wit glazuur + zes tekens bodemmer...
Grote Nepalese bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fruit/floraal en vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met paradijsvogel/floraal/goud decor. Vier-hoekig, gecontourneerd. Afmeting: 32 x 37 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese bronzen wierookbrander met lotusbloem, schildpad, slang en Foo-hond decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Capucijne kom met vis decor. 2x Capucijne cups met vis decor. 1x (klapmuts)kom met feniks + bodemmerk. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Queng Lung porselein. Bestaande uit: Twee kastkommen met floraal decor. Eén kom chips. Eén kom scheur + scherf. Daarbij nog één papbord met tuin decor, haarlijn. Afmeting:...
Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 30 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek vaas met watervogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinese wit-metalen scepter met boeddha's en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel haarlijn. Alle cups goed. Afmeting: 4 x Ø ...
Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Japanse porseleinen kom met mandarijn eenden/kraanvogel/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotels goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose trompet-vormige knobbelvaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Met pioenroos/haan decor. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met Foo-honden en olifant in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Familie Rose met tuin decor + vlinders. Beschadigingen. Afmeting: H 18 - 21 cm. In redelijke staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels met floraal/karaktertekens decor. Waarvan: Vier schotels goed, één schotel haarlijn, één schotel chip, koppen allemaal goed. Afmeting: ...
Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom. Diana Cargo 1816. Met floraal decor. Met bodemmerk (Christie's). Afmeting: 7,5 x Ø 17,2 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vier tekens bodemmerk. Eén bovenrand restauratie. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Twee Chinese wit porseleinen cups met floraal/figuren decor. Afmeting: 9,5 - 13,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/landschap decor. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren en landschap decor. Beiden haarscheur + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen kop en schotels. Met tuin/vogel/insecten decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams' bont decor. Eén kop haarlijn, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met familiewapen decor. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bladvorm, met gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: 19 x 21 x 3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vleesschaal met landschap en figuren decor. 18e Eeuw. Queng Lung. Gecontourneerd. Lichte randglazuur schade. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.