Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Japanse bronzen vaas op sokkel
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse opengewerkte bronzen vaas met floraal/paradijsvogel decor op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 19,4 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startpreis 500 EUR

Chinese celadon porseleinen vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookpot
Startpreis 600 EUR

Antieke Chinese celadon wierookpot met bodemmerk. Eén oor mist. Afmeting: 10 x Ø 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 33 cm.
Startpreis 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met bloesem decor. Met bodemmerk in vorm van een blad. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese kop en schotels
Ergebnis: 160 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...

Twee delen Chinees Kantonees porselein
Ergebnis: 150 EUR

Twee delen 19e eeuws Chinees Kantonees porselein. Onder andere; Eén grote schotel, floraal/figuren decor, goed. Eén vaas, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 41 cm./ H 26 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met celadon glazuur en restvergulding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

4 Delen Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Vier delen Chinees porselein. (1) Ivoor-kleurige cup met bamboe decor. (2) Kopje van eierschaal porselein met landschap decor + bodemmerk. (3) Kopje met groen glazuur + bodemmerk. (4) 18e Eeuws bord m...

Chinese Familie Verte vaas, H 24,3 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in tuin/vogels/paradijsvogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

3 Chinese vazen
Startpreis 180 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen. Divers. Geen bodemmerk. Afmeting: H 11 - 15,5 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 46 cm.
Startpreis 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 19e Eeuw. Met figuren/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In matige staat.

Chinees kledingstuk van zijde
Ergebnis: 225 EUR

Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos, Ø 12 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draak/karper decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 46,8 cm
Startpreis 1.800 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen celadon-draken schaal. Draken in vuurzee. Afmeting: H 14,5 x Ø 46,8 cm. In goede staat.

Chinese plaquette in lijst
Startpreis 700 EUR

Grote gesigneerde Chinees porseleinen plaquette met kraaienvoorstelling en tekst. Afmeting: H 46 x B 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met krijgers in landschap decor. In goede staat. Afmeting: H 27 cm.

Quan Yin figuur
Ergebnis: 275 EUR

Antiek Chinees, uit hoorn gesneden Quan Yin figuur met pijl en boog. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Grote Chinese porseleinen monochrome vaas. Geen bodemmerk. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese jade trekpot
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Chinese jade trekpot met bamboe-decor. Afmeting: 6,5 x 14 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

2 Chinese theekannen
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk, bamboe en karaktertekens decor. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Ergebnis: 50 EUR

Chinees keramieken trekpot in noot-vorm. Ongemerkt. Afmeting: 12 x 16,5 x 10 cm. In goede staat.

Chinees tablet van jade met cups
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Chinees jade tablet met zes jade cups. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Ø 14 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Ergebnis: 60 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel/goud decor. Haarlijn handvat + chip tuit. Afmeting: 14 x 17 x 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese 8-hoekige vaas
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Octagonaal. Hals afgebroken. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Familie Verte theebus
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte theebus met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese drakenpot Ø 25 cm.
Ergebnis: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot. Draak in wolken decor. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen waterpot met rondom Chinese figuren in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas H 41,5 cm.
Startpreis 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom geisha's met vliegers decor. Bodem heeft dubbele blauwe ring. Afmeting: H 41,5 x Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Ergebnis: 160 EUR

Chinees porseleinen republiek-stijl trekpot met landschap + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 16 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Antieke lakwerk doos
Startpreis 90 EUR

Antieke Chinese roodlak dekseldoos op messing. Rotsachtig landschap decor. Afmeting: 5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Chinees Sung kom Ø 15,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Roze kom
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Chinese pot
Startpreis 600 EUR

Grote Chinees porseleinen viskom met floraal decor. Afmeting: H 19 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen plaquette met tijgervoorstelling in landschap. Met tekst en signatuur. Afmeting: H 42 x B 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 28,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schaal met dikke wand. Afmeting: H 10 x Ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees porselein (6x)
Ergebnis: 80 EUR

Lot Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Vier octagonale schotels, 1800. Eén Queng Lung bord, 18e eeuw. Eén schotel met zilveren montuur. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari borden Ø 24,5 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen Imari borden met figuren in interieur/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 45,5 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Chinese draken-dekseldoos
Startpreis 1.400 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en zes tekens bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Familie Rose trekpotten
Ergebnis: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpotten met floraal/vogel decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

5 Chinese Familie Rose kommen
Startpreis 100 EUR

Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...

Chinese nekrust
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen nekrust in de vorm van een kind met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 40 x 14 cm. In goede staat.

8 Chinees porseleinen kopjes
Startpreis 40 EUR

Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese kom Familie Rose kom Ø 15 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

2 Japanse Meiji vazen
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse cloisonné Meiji pijpvazen met draken/paradijsvogels/floraal decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 11,3 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen schotel met ruiter in landschap + tekst decor. Acht tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinese censer
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen censer met reliëf, vissen, vaas, wolken, lotusbloem en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 8 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel Ø 12 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur. Draken/floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

7x Chinees porselein
Startpreis 500 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Ca Mau Binh Thuan Cargo. 17e- 18e Eeuw. Bestaande uit: Drie zalfdozen + vier cups. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

Chinees beeld
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.

5 Antieke Japanse Satsuma vazen
Startpreis 50 EUR

Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Met bodemmerken. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 33 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren en op drie poten. Wit craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese celandon kom/vaas
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Met merkteken. Afmeting: H 11,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee Japanse of Chinese chocolade koppen
Ergebnis: 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen chocolade koppen met deksel. Floraal + goud decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese draken-dekseldoos Ø 27,5 cm.
Startpreis 180 EUR

Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

2 Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide borden haarlijnen, één met chips, één met gaten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 300 EUR

Chinese rookkwarts snuffbottle met figuur/veulen decor. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle, Robins egg
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met Robins egg glazuur. Afmeting: H 5,2 cm. In goede staat.

Chinese neksteun
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen neksteun. Sung-stijl. Floraal/vogel decor. Afmeting: 11 x 25,5 x 15,8 cm. In goede staat.

6 Delen 19e eeuws Japans porselein
Startpreis 50 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

2 Antieke Japanse schotels
Startpreis 60 EUR

Twee grote antieke Japanse porseleinen schotels met landschappen/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 29 - 39,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal met draken Ø 28 cm.
Ergebnis: 270 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met diverse draken in zee decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese vleesschaal
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas H 40,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné schaal Ø 30 cm.
Startpreis 800 EUR

Grote Chinese cloisonné schaal met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese gele kom Ø 15 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinese, oker-gele porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Octagonale censer met teksten en bodemmerk. (2) Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Chinese capucijne trekpot
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne trekpot met Familie Rose floraal decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 13 x 19 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

Jade gesneden Foo-hond
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse Chinees jade gesneden Foo-hond. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7,5 x 3,5 x 3,5 cm. In goede staat.

Japanse rijstkom Ø 12 cm.
Ergebnis: 35 EUR

19e Eeuwse porseleinen Japanse Imari rijstkom met deksel. Floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

3 Yixing trekpotten
Startpreis 60 EUR

Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Lot China/Japan
Startpreis 80 EUR

Lot China/Japan. Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

3 Chinese/Japanse borden
Startpreis 80 EUR

Drie grote antieke Chinese/Japanse porsleinen borden. Divers. Floraal/landschappen decor. Eén bord floraal randschade gelijmd, verder goed. Afmeting: Ø 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos
Ergebnis: 425 EUR

Chinees porseleinen hectagonale dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 6 x 9 x 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 40 cm.
Startpreis 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/landschap/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schenkkan
Ergebnis: 60 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal/goud decor. Minimale chip deksel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

4 Chinese Queng Lung borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 31 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.

Chinese Flambé vaas H 24,3 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen flambé oorvaas met creme/rood/blauw verlopen craquelé glazuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

5 Chinese Imari koppen
Startpreis 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas H 39,8 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 39,8 cm. In goede staat.

Chinese cup, Ø 11 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen hoge cup met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

2 Chinese chocoladekoppen
Ergebnis: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocoladekoppen +1 schotel. Met floraal/goud decor. Eén kop goed. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: 9 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese boeddha figuren
Startpreis 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen boeddha figuren. Handbeschilderd + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startpreis 150 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

2 Chinese Imari dekselpotten
Startpreis 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 6 cm. In goede staat.