Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese rode schotel Ø 44 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met rood floraal decor. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (12x)
Ergebnis: 325 EUR

Lot (12x) divers Chinees. Onder andere: jade, amuletten, ringen, gespen, munten. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Chinese of Perzische bolvaas op console
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met groen/rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 5,4 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,4 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Grote gemberpot met floraal decor + karaktertekens, chip. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. / H 22 x Ø 20 cm. In redeli...

Chinese Kantonese gemberpot
Ergebnis: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met koperen deksel. Tuin/vogel decor. Afmeting: 30 x Ø 20 cm.In goede staat.

Japanse vaas op sokkel
Ergebnis: 70 EUR

18e Eeuwse Japanse vaas met floraal/vogel/vlinder en goud decor. Op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Ergebnis: 350 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x wierookbrander, oker craquelé glazuur. 1x pijpvaas, grijs craquelé glazuur. Afmeting: 11,5 - 17,5 cm. In goede staat.

20 Delen Chinees/Japans porselein
Ergebnis: 60 EUR

Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met deksels. Floraal decor. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Chinese Kanton kom Ø 23 cm.
Startpreis 40 EUR

Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees/Japans figuur
Ergebnis: 80 EUR

Chinees/Japans porseleinen figuur met bodemmerk. Geisha met bloemen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Oude Chinese/Vietnamese vaas
Ergebnis: 110 EUR

Oude Chinese of Vietnamese porseleinen vaas met floraal/karper decor. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

6 Japanse schotels Ø 13 cm.
Ergebnis: 40 EUR

Zes Japans porseleinen schotels met bodemmerk. Geisha's in landschap decor. Twee schotels, haarlijn. Eén schotel, chip. Drie schotels, goed. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Vier delen Chinees porselein met powder blue prunis bloesem decor. Eén vaas met bodemmerk. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Chinese Queng Lung vaas
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 20 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/Chinees interieur decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees Familie Rose kaststel
Ergebnis: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen miniatuur Familie Rose kaststel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese snuffbottle
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met geel glazuur. Geisha/leeuw decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

6 Antieke Chinese borden Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden met Lange Lijs/coulissen decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zeegezicht en tuin decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 18 - 19 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese kommen Ø 10,6 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met goudvis decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 18 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 18,5 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinees rood-glazuur bord
Ergebnis: 250 EUR

Chinees diep porseleinen bord met rood glazuur. Met bodemmerk. Krassen. Afmeting: 5 x Ø 20,7 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 18 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans+Chinees porselein
Ergebnis: 160 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Japans + Chinees porselein. Bestaande uit: Miniatuur po, gerestaureerd. Vijf kop + schotels. Twee losse kopjes. Alle kopjes + schotels goed. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In redelijk/goed...

Bord (vogel decor)
Ergebnis: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met bloesemboom/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27,5 cm In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 30,5 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met tekst en vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari borden Ø 24 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 21,2 cm.
Ergebnis: 200 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met Chinese kinderen in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 300 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose houder, haarlijnen en chip. Cups met Chinese goden decor. Met bodemmerk en tekst. Divers. Afmeting: 7,5 - 7 10,5 cm. In goede staat.

3 Japanse Imari vazen
Ergebnis: 100 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met figuren decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom op sokkel
Startpreis 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen kom op sokkel, met floraal/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chineed bord Ø 23 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 27,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Groot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 18,7 cm.
Startpreis 120 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met olifanten koppen en rood/blauw glazuur. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Chinese Kanton bloempot met onderschotel
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuwse Chinese Kantonees porseleinen bloempot met onderschotel. Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.

4 Chinese schotels Ø 22 - 23 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Drie borden gelijmd + chips. Afmeting: Ø 22 -23 cm. In matige staat.

Queng Long schotel Ø 36,5 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotel met geisha in tuin decor. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Familie Rose waterpot + console
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.