Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom fijn gedecoreerd figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insecten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari capucijner kop en schotels. Drie kopjes goed. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen boeddha met swastika en vleermuis op lotusbloem. Polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met tuin/kostbaarheden decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot. Deksel niet origineel. Handvat gelijmd. Ongemerkt. Afmeting: 6 x 13 x 9 cm. In matige staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rondom draken in wolken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 17,1 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren/teksten/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese roodlak dekseldoos met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse borden, floraal. Kantonese vaas met krijger decor, circa 1900. Familie Rose gemberpot. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm.
Antieke Japans porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Heeft gaatje in bodem gezeten. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan met rood glazuur en floraal decor. Familie Rose dekseldoos met zotjes decor. Pot met tekst/floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 9...
Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met geisha's in interieur decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chip. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Rose/mandarijn porselein met figuren decor. Bestaande uit: Sauciere, beschadigd. En twee schenkkannen, waarvan één beschadigd en één kan met haarlijn op handgrip. ...
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met figuren in landschap decor. Eén vaas bovenrand scherf ingelijmd, andere twee vazen goed. Afmeting: H 12,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse vogelsoorten, kippen, paradijsvogel, kraanvogel, mandarijneend, zwaluw. Met bodemmerk. Afmeting: circa Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken hocker met ranken, koppen en klauwpoten. Met marmeren blad. Afmeting: H 46 x Ø 45 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen schotel met diverse figuren/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Drie aparte Chinees porseleinen borden met reliëf decor, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese muntstukken met draken en karaktertekens. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12,5 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari. Twee Chinees porseleinen kopjes + drie schotels. Floraal/figuur/goud decor. Eén kopje gelijmd, één schotel gelijmd. Twee schotels goed. Eén kopje goed. Afmeting: 6 - 11 cm. In...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met Europese ruiter in landschap decor. Twee haarlijnen in hals. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, waarvan drie met vier tekens bodemmerk. Floraal/landschap decor. Eén schotel haarlijnen in bodem. Afmeting: Ø 12 - 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theebus met floraal/kever decor. Eén haarlijn + één bakfout. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Ø 21 cm. Haarlijn. In redelijke staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose eetservies met floraal/vlinder decor. Bestaande uit: 14x grote borden, 19x kleine borden, 7x dessertbord. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: Ø 20,5 - 26 cm. In ...
Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + goudrand. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Vier grote antieke Chinese voorouder portretten op papier. Vouwen + minimale beschadigingen. Afmeting: H 162x B 103 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke Chinees porseleinen kopjes. Familie Rose. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen octagonaal bord met Familie Rose/figuren decor. Minimale chips. Afmeting: 21,6 x 21,8 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren te paard/pagodes/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren decor en vier tekens bodemmerk. Chip tuit + haarlijn handvat. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Capucijne, Amsterdams Bont, Imari. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees zijde-schilderij. 19e Eeuw. Twee geisha's in interieur. Vochtvlekken. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijke staat.
Drie grote Chinese terracotta tempelvensters met groen glazuur. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 34 x 4 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.