Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/floraal/vogel decor. Eén bord haarlijn. Eén bord slecht gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Chinese tea brick. Eerste helft 20e eeuw. Werd ooit als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur, wit met rode tempelhonden. Bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.