Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x wierookbrander, oker craquelé glazuur. 1x pijpvaas, grijs craquelé glazuur. Afmeting: 11,5 - 17,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal decor (tobacco leaf) en zilveren handvat. Restauratie. Deksel mist. Chip tuit. Afmeting: 14 x 14 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.