Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees Cheng Lung tablet
Ergebnis: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung tablet in bladvorm. Floraal decor. Afmeting: 21 x 15 x 2 cm. In goede staat.

3 Chinese Cheng Lung vazen
Ergebnis: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.

Chinese Kanton kom Ø 23 cm.
Startpreis 40 EUR

Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Chinese Yixing trekpot. Deksel niet origineel. Handvat gelijmd. Ongemerkt. Afmeting: 6 x 13 x 9 cm. In matige staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met krekel decor. Afmeting: H 6,7 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met balspelende figuren decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese miniatuurvazen H 9 cm.
Startpreis 50 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Verte miniatuurvazen met ruiter te paard decor en goudrand. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Ergebnis: 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 400 EUR

Chinees rood glazen snuffbottle. Chinese godheid met vrucht. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met paarden decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, divers (5x)
Startpreis 60 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Onder andere: drakenkom, schaaltje met bladdecor, bloempotje met groen glazuur, bloempot grijs craquelé glazuur en lotusbloem schaal. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Ergebnis: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Ø 21 cm. Haarlijn. In redelijke staat.

Chinees aquarel, Twee wijsheren
Startpreis 50 EUR

18e - 19e Eeuwse Japanse/Chinese gouache met figuren/tekst/rijstpapier decor. Vouwen en scheurtjes. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In redelijke staat.

Vierkante Chinese vaas, H 29 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen Pelgrim-vaas met floraal decor. Afmeting: 29 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Vier antieke Chinese vazen
Ergebnis: 110 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot op sokkel
Ergebnis: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 32 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met witte draak in wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 18 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met deksels. Floraal decor. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Chinese plaquette Ø 18 cm.
Startpreis 250 EUR

Ronde Chinees porseleinen plaquette met floraal/Familie Rose decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 11 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met rondom zotjes in landschap decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 30,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en Familie Verte tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.