18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Afmeting: 14 x 19 x Ø 10 cm. Gelijmd
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus welke gemaakt is voor de Engelse markt. Met Familie Rose decor + familie wapen 'God save the king'. Afmeting: 12,5 x 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap/floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 31,7 cm. In goede staat.
Tibetaanse brons vergulde bel (Stupa) met opschrift. Afmeting: 10 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn, verder in goede staat. . Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Met zilveren tuit-uiteinde. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/Foo-honden koppen/ringen decor. Met bodemmerk 1 vaas klein haarlijntje. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.