Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese kom
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen kom met ranken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9,4 cm. In goede staat.

Chinese Swatow schotel Ø 26,7 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen Swatow schotel met bloemvaas/landschap decor. Eén chip. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese schenkkan
Ergebnis: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met floraal, vogels en granaatappel decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel ☼7 27 cm.
Ergebnis: 325 EUR

17e Eeuwse Chinees kraakporsleinen schotel met tuin/vogel decor. Haarlijn. + chip. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese Wanli schotel Ø 27 cm.
Ergebnis: 300 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel van kraakporselein. Met tuin/vogel decor. Eén haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 27 cm.

2 Chinese klapmuts kommen
Ergebnis: 100 EUR

Twee 17e eeuwse Chinese Wanli kommen van kraak-porselein. Met floraal + figuur in landschap decor. Eén met hengsel. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 12,2 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met kwartel in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

4 Chinese Quen Lung borden
Ergebnis: 200 EUR

Vier Chinese Quen Lung borden. 18e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 800 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Eén salamander aan de zijkant beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein (10x)
Ergebnis: 225 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bestaande uit: vier koppen en zes schotels. Waarvan: één kop gelijmd, drie goed. Eén schotel goed, rest haarlijnen en/of chip(s...

Chinees warmhoudbord
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung rechaud (warmhoudschotel) met landschap decor. Eén chip. Afmeting: 4,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,2 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Startpreis 150 EUR

Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schenkkan
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Chinese schenkkan met oester-vormige waterbak. Met Chinees floraal Familie Rose decor. Afmeting: 28 - 36 cm. In goede staat.

2 drie-delige kop + schotels + deksels
Ergebnis: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met deksels. Familie Rose met perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen bord met Europees portret Petrus Boudaan Amsterodamensis + goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met groene + oranje draak. Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen trekpot met draken decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 70 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung vleesschotel met tuin/brug decor, één restauratie. En een diep bord koekoek in het huisje, haarlijn. Afmeting: 22,5 - 31,5 cm. In redelijke staa...

2 Chinese borden Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha's in tuin decor. Borden hebben een bloem als bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese borden Ø 27,5 cm.
Ergebnis: 325 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Wanli-stijl. Floraal/swastika decor. Eén bord minimale chips. Twee goed. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenbeker Ø 21,6 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot staande op drie poten, met rondom figuren decor. Afmeting: H 19 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas met figuren
Ergebnis: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam vijf-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 950 EUR

Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Eén deksel chip. Afmeting: H 25,5 - 29 cm. In goede staat.