Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met geel glazuur en draak. Afmeting: H 35 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Oudere bovenrand restauratie. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot. Haarlijn handvat + pot. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met bruin glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en vlinder decor. Tuit gelijmd + deksel onderrand chip. Afmeting: 7,5 x 11 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander (censer) met wolkachtige goud decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met craquelé glazuur + Foo-honden koppen. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met tuin decor. Waarvan: Eén schotel, haarlijn heeft, de rest goed. Drie koppen, goed. Eén kop, chip. Eén kop, haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 11,...
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met tuin/goud decor. Eén schotel haarlijn. Andere schotels goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met coulissen/pagode in landschap decor. Eén schotel, goed. Eén schotel, haarlijn + chip. Twee koppen, chips. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In re...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier schotels craquelé glazuur. Twee koppen goed. Eén kop chip. Eén kop haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goed...
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. Drie schotels + vier koppen. Waarvan: Eén schotel, haarlijn. Twee schotels, goed. Eén kop, haarlijn. Drie koppen, goed. Afmeting: H 4 x Ø 1...
Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imarie vazen met floraal/goud decor. Eén vaas haarscheuren. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen kom met gouden tuin/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met dier-vormige grepen. Afmeting: H 10,2 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zware Chinese bronzen cloisonne censer met floraal/vleermuizen decor. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen tegel met paarden decor. Afmeting: 19,6 x 19,5 x 3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 27,6 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen Quan Yin staande op lotusbloem, Blanc de chine. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.