Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Wanli-stijl. Floraal/swastika decor. Eén bord minimale chips. Twee goed. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Foo-honden en olifant in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tazza met floraal/draak decor. Afmeting: H 9 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met Foo-honden, karaktertekens, draak en bodemmerk19 e. Afmeting: 4 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn, verder in goede staat. . Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Met zilveren tuit-uiteinde. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met hertenkoppen. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Republiek bord met Familie Rose/goud/tuin/tekst decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met boogschietende man en zotje in tuin decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met keizerlijk figuren rondom + floraal. Afmeting: H 46,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha's in tuin decor. Borden hebben een bloem als bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met zilveren tuit. Floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/Foo-honden koppen/ringen decor. Met bodemmerk 1 vaas klein haarlijntje. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung vleesschotel met tuin/brug decor, één restauratie. En een diep bord koekoek in het huisje, haarlijn. Afmeting: 22,5 - 31,5 cm. In redelijke staa...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal, vazen en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné waterpot met floraal/karpers/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.