Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
208 Ergebnisse
Los: 6192

5x Bierpullen (divers)

Ergebnis: 130 EUR

Vijf antieke Duitse bierpullen. Divers. Circa 1900. Floraal/figuren + bodemvoorstelling. Eén pul haarlijnen bodem. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6193

4x Bierpullen (divers)

Startpreis 60 EUR

Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Onder meer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.


Los: 6194

17e - 18e Eeuws Delfts bord Ø 13 cm.

Ergebnis: 100 EUR

17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.


Los: 6195

Antieke Arnhem plateel vaas, 1915

Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke Arnhem platelen vaas. Decor Nippon. Floraal. Circa 1915. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.


Los: 6196

Servies met zilverwerk

Startpreis 100 EUR

Vier-delig porseleinen servies met zilveren monturen. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.


Los: 6197

Antiek tegeltableau

Startpreis 100 EUR

Antiek Hollands mangaan-kleurig tegeltableau met bijbelse verzen voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 - 145 cm. In matige staat.


Los: 6198

Porseleinen lamp

Startpreis 70 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.


Los: 6199

Antiek Tsjechisch figuur, Twee ezels

Ergebnis: 25 EUR

Antiek Tsjechisch porseleinen figuur. Circa 1900. Stempel. Ampfora of Royal Dux? Afmeting: 16 x 18 x 13 cm. In goede staat.


Los: 6200

5x Engels bisquit porselein

Startpreis 30 EUR

Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.


Los: 6201

Twee Villeroy & Boch kannen, 1880

Ergebnis: 160 EUR

Twee antieke Villeroy & Boch historisme porseleinen schenkkannen met bachus/floraal decor. Circa 1880. Eén stukje gelijmd + chip. Afmeting: 34 - 35 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6202

Grote Limoges tafellamp

Ergebnis: 200 EUR

Grote Limoges porseleinen handbeschilderde tafellamp met floraal/goud decor in empire stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Los: 6203

Vier delen antiek Majolica

Startpreis 150 EUR

Vier delen antiek Majolica. Circa 1900. Bestaande uit; Jardiniere, twee vazen en een schenkkan (Waechtersbach). Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.


Los: 6204

Fruittest Tichelaar Makkum, 1930

Ergebnis: 110 EUR

Twee delige achtkantige handbeschilderde blauw witte Fruittest. ca 23 cm. Tichelaar Makkum, 1930, gemerkt schilder AB ca 1930. In goede staat


Los: 6205

Dertien-delig Frans theeservies

Ergebnis: 190 EUR

Dertien-delig 19e eeuws Frans porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.


Los: 6206

Porseleinen tafellamp

Ergebnis: 25 EUR

Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.


Los: 6207

4-Delig rookstel van plateel, 1915

Startpreis 120 EUR

Antiek vier-delig Hollands rookstel van plateel. Met floraal decor. Breetvelt Gouda M.B. A. Circa 1915. Afmeting: 10 x 38 x 27 cm. In goede staat.